Hailey Bieber for Levi’s® 501®

evi Strauss 1847 yılında ABD’ye göç etti ve 1853’te California’da altına hücum haberi duyulduğunda o da kaderini çizip San Francisco’ya taşındı. 1873 yılında dünyanın en ikonik giyim parçalarından biri haline gelecek 501® jean’i yarattı. Henüz fermuar icat edilmemişken tasarlanan pantolonun düğmesi, işlev ile stili mükemmel bir formda buluşturan 501® jean’lerin imzası oldu.

1556618402_Hailey_Bieber_2

Levi’s® her sene 20 Mayıs’taki 501® Günü ile bu yıl ise 146 yaşını dolduran orijinal blue jean’in doğum gününü kutluyor! Levi’s® bu sene kutlamaları ünlü model Hailey Bieber ile erken başlatıyor. “Hailey, 501® jean’in geniş ölçekli cazibesini temsil ettiğine inandığımız özgün ve iyimser ifadeyi mükemmel yansıtıyor.” ~Jennifer Sey, Levi Strauss &Co. Global Markalar Pazarlama Üst Yöneticisi

Hailey, Mayıs’taki 501® kutlamalarıyla başlayıp Haziran ve Temmuz aylarındaki festival sezonu boyunca 501® Original, 501® Skinny ve Levi’s® Authorized Vintage modelleri dahil tüm 501® şortlarını ve pantolonlarını neon vurgularla yeniden yorumluyor. Aynı zamanda ikonik Levi’s® arka yama, çeşitli neon renklerle yeniden tasarlanıyor. Favorinizi seçin ve Levi’s Tailor Shop’ta kişiselleştireceğiniz 501® jean’inizle kendi stilinize imza atın.

“Bence, 501® olabilecek en ikonik giyim parçası ve ilk pantolonumu giydiğimde ne kadar harika bir kalıbı olduğunu hâlâ hatırlıyorum. O zamandan beri favorim olmaya devam ediyor.”~ Hailey Bieber

Fonksiyonel bir iş kıyafeti olmaktan bir moda stili olarak yükselişine kadar her 501® jean bir hikaye anlatıyor. Asi James Dean’den ikonik Marilyn Monroe’ya kadar pop kültürün gelmiş geçmiş en sevilen isimlerinden bazılarının stil seçimi olmanın yanı sıra vintage modelleri de çok arananlar arasında yer alıyor. Günümüzde, 501® jean’ler dünyanın her yanında kadınların ve erkeklerin vazgeçilmez moda parçası ve pek çok kişi için yaşamın temel unsurlarından biri olmaya devam ediyor.

“Hailey, modanın en özgün ve sevilen modellerinden biri. Modanın en ikonik ürünlerinden birini kim daha iyi temsil edebilir?” ~Karyn Hillman, Levi Strauss &Co. Global Markalar Ürün Üst Yöneticisi

Siz de Hailey’e katılın, festival sezonu için ve 501® ayı boyunca dünya çapındaki Levi’s Tailor Shop’larda 501® jean’lerinizi özelleştirin.

da 5,6 milyar  1556618394_Hailey_Bieber_1

@Levis

#501Day

#501forFestival

#LiveInLevis

Kampanya çekimleri Meritocracy’den Karla ve Matthew Welch’e aittir.

Levi’s® markası hakkında

Levi’s®, klasik Amerikan stilini ve çabasız “cool” tarzı mükemmel temsil eden bir markadır. Levi’s® jean’leri, 1873 yılında Levi Strauss & Co. tarafından keşfedildiğinden bu yana dünyanın en tanınan giysilerinden biri haline gelmiş ve nesillerdir tüketicilerin hayal gücünü ve bağlılığını yakalamayı başarmıştır. Günümüzde Levi’s® marka portföyü, daima öncü ve hazır giyim sektöründe eşi bulunmayan yenilikçi bir ruhla evrimini sürdürmektedir. Dünyanın lider jean ve aksesuar markası olarak 110’dan fazla ülkede satılan Levi’s® ürünleri, insanların kişisel stillerini ifade etmelerini sağlamaktadır. Levi’s® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha detaylı bilgi için levi.com web sitesi ziyaret edilebilir.

Levi Strauss & Co. hakkında

Dünyanın en büyük markalı giyim şirketleri arasında yer alan Levi Strauss & Co., jean alanında global bir liderdir. Şirket, kadın, erkek ve çocuklar için Levi’s®, Dockers®, Signature by Levi Strauss & Co.™ ve Denizen® markaları altında jean, spor giyim ve aksesuarlar tasarlayıp pazarlamaktadır. Şirketin ürünleri, dünya çapında zincir ve çok katlı mağazalar, online mağazalar ve yaklaşık 3.000 perakende ve shop-in-shop mağaza ile 110’dan fazla ülkeyi kapsayan küresel ayak izine sahip bir dağıtım ağında satılmaktadır. Levi Strauss & Co., 2018 yılın$ net ciro açıklamıştır. Şirket hakkında daha detaylı bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz:

http://levistrauss.com

IG: LEVIS_TR


Bir Cevap Yazın