GUESS’in yeni yüzü Charlotte Mckinney oldu

Model ve Oyuncu Charlotte McKinney, GUESS’in yeni mayo ve bikini koleksiyonu “ICON”un hem tasarımcısı hem de yıldızı olacak.

 New York- NY – 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda GUESS, bizleri yeni mayo&bikini koleksiyonu ICON’un marka yüzü ve aynı zamanda tasarımcısı ikonik model ve oyuncu Charlotte McKinney ile tanıştırıyor. Ünlü model McKinney, bu sezon/SS 19 kampanyasının yıldız ismi olarak ikonik beachwear tasarımlarında önemli rol oynuyor.

1553195271_guess_icon_collection_ss19_c09

Amerikalı oyuncu ve model Charlotte McKinney, geçtiğimiz yıllarda çekici enerjisiyle GUESS mayo, bikini ve iç çamaşırı reklam kampanyalarında yer almıştı. Var olan sosyal medya gücüyle birlikte cazibesi, yüksek stili, ‘Amerikan rüyası’ güzelliği ve karakteriyle McKinney, GUESS’in marka ruhuna uygun olduğu kadar bu feminen koleksiyonu da mükemmel şekilde temsil ediyor.

McKinney “İkonik marka olan GUESS için kapsül koleksiyon tasarlamak ve çekim yapmak benim için bir onurdu. Kariyer başarılarımın birçoğunu GUESS’e borçluyum diyebilirim. ICON koleksiyonu benim ilk büyük modellik işimdi ve gerçekten benim için unutulmaz bir deneyim oldu. Yıllar boyunca bir çok kampanyasında yer aldığım GUESS ailesinin bir parçası olmak çok güzel bir duygu, kendi kapsül koleksiyonumu oluşturmak ise benim için bir hayalin gerçek olması. Koleksiyonda 12 farklı stil tasarladım, böylece herkes kendinden emin ve muhteşem hissetmesini sağlayacak mükemmel mayoyu bulabiliyor!” ifadeleriyle koleksiyonu ve Guess markasıyla ilgili heyecanını anlatıyor.

1553195314_299_tL_

GUESS? Inc.’in kurucu ortağı Paul Marciano’nun sanat yönetmenliğini üstlendiği kampanyanın fotoğraflarını Derek Kettela, Kaliforniya’da güneşli Los Angeles sahillerinde ICON koleksiyonun öne çıkan parçalarını Charlotte ve beraberindeki diğer modeller ile fotoğrafladı. Sınırlı sayıda üretilen mayo ve bikini koleksiyonu, GUESS’i ikonik bir moda markası yapan stil ve desen mirasını taşıyor.

İkonik markanın kurucu ortağı Paul Marciano ise bu iş birliğini “Charlotte McKinney, Instagram’da keşfedip GUESS’in 2014 yılındaki mayo ve bikini kampanyasında yer verdiğimiz ilk modelimizdi. Charlotte’un ilk kampanyası kariyerini hızlı bir şekilde ilerletip müzik videoları ve televizyon yapımlarında yer almasını sağladı, yolculuğunu izlemek ise bize keyif verdi. Charlotte’u keşfedip GUESS ailesine davet etmemizin ardından bir çok mayo, bikini ve iç çamaşırı kampanyalarımızda yer aldı. GUESS ailesi olarak Charlotte’u başka bir kampanyayla tekrar ağırlamaktan ve ilk mayo ve bikini kapsül koleksiyonu ICON’u piyasaya sürmekten büyük heyecan duyuyoruz” diye özetledi.

ICON kapsül koleksiyonu, her sezon trendlerde yerini alan leopar baskı, flörtöz pötikare, cesur puantiyeler ve grafik çizgilerin şık ve feminen uyumunu barındırıyor. GUESS’in DNA’sına sadık kalarak klasik kırmızı, siyah ve beyaz tonlarlarını içeren koleksiyonda mix&match özelliği ile bir çok renk birlikte kullanılabiliyor. Modern straplez ve halter kalıpta tasarlanan üstlere bu koleksiyonda bacakları olduğundan uzun gösteren brezilya kesim bikini altları eşlik ediyor. 80’lerden esinlenilmiş mayolar, yaz gardırobunuzun olmassa olmaz şık parçası olarak eşsiz bir plaj silüeti oluşturacak.

Koleksiyon GUESS mağazalarında, seçili yetkili satış noktalarında ve www.guess.com adresinde bulunabilir.

1553195436_299_TL

GUESS?, Inc. Hakkında

1981’de bir jean şirketi olarak kurulan Guess, başarıyla büyüyerek global lifestyle bir marka haline geldi. Guess,?, Inc., denim, çanta, saat, ayakkabı gibi tüketicilerine sunduğu ürünleriyle birlikte çağdaş giysilerini lifestyle bir koleksiyon olarak tasarlıyor, pazarlıyor, dağıtıyor ve lisans veriyor. Guess? ürünleri, Guess markalı perakende mağazalardan dünyanın önde gelen diğer perakende mağazalarına da gönderiliyor. 3 Kasım 2018 itibariyle şirketin ABD, Avrupa ve Asya’da operasyonunu direkt olarak yönettiği 1108 perakende mağazası bulunuyor. Şirketin lisanslı satıcıları ve dağıtımcıları da, ek olarak dünya çapında 584 lisanslı perakende satış mağazasının operasyonunu yönetiyor. Aynı şekilde 3 Kasım 2018 tarihi itibariyle şirketin lisanslı satıcıları ve dağıtımcıları dünya çapında yaklaşık 100 ülkede faaliyet gösteriyor. Daha fazla bilgi için:www.guess.com


Bir Cevap Yazın