GÜCÜNÜ DENİZDEN ALAN CİLT BAKIM MARKASI LA MER, İLHAM VERİCİ BİR ETKİNLİĞE İMZA ATTI

La Mer x Sanatla Randevu Marcus Graf Konuşması kopya

Lüks cilt bakım markası La Mer, denizin iyileştirici gücünden aldığı ilhamı Ayşe Kaynarcalı ve Yonca Ebuzziya’nın kurucu ortakları olduğu Sanatla Randevu Platformu’nun “Sanat iyileştirir, sanat birleştirir” bakış açısıyla birleştiren bir etkinlik gerçekleştirdi. 10 Mayıs Salı günü Sarnıç Restoran’da, Alman asıllı Türk küratör Prof. Dr. Marcus Graf’ın denizin sanatla buluşması çevresinde ilham verici konuşmasıyla başlayan etkinliğe Arzu Sabancı, Berrin Zorlu, Fatoş Mildon, Melis Ağazat, Ayşegül Afacan Köksal gibi isimler katıldı. Sanat ve iyi yaşama dair projelerinin ve marka değerlerinin paylaşıldığı etkinlikte La Mer, değişen dünyada sahiplendiği misyonlarının ve suyun sanattaki iyileştirici gücünün altını çizdi. 

Dünya yüzeyinin yüzde 71’ini ve dünya biyosferinin yüzde 90’ını kaplayan deniz habitatlarının korunmasında aktif sorumluluk üstlenen La Mer, La Mer Blue Heart Oceans Fund aracılığıyla okyanusları koruma projelerini destekliyor. İkonik Crème de la Mer’in mirasının temelini oluşturan deniz yosunlarından yola çıkan La Mer’in hikayesi, inovasyon ve sürdürülebilirliğin kesişim noktasında yer alarak denizin iyileştirici gücünden ilham almaya ve vermeye devam ediyor.

Ürün Hakkında

La Mer’in ikonik nemlendiricisi Crème de la Mer, cildin doğal ışıltısını cilt bariyerini yenileyerek ortaya çıkarıyor. Bu ultra zengin içeriklerden oluşan iyileştirici krem, La Mer’in yaratıcısı Dr. Max Huber’in geliştirdiği ve gücünü deniz yosunlarından alan MUCİZE İKSİR™’in etkisiyle cildinize mucizevi bir dokunuş sunuyor.


Bir Cevap Yazın