GÖRKEMLİ DÜĞÜN TÖRENİNE ÇOK SAYIDA SEÇKİN DAVETLİ KATILDI – CEMAL KUYUMCU & GÜLCE APATARKAN EVLENDİ

Ege Ekspres Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri’nde yönetim kurulu üyesi olan Cemal Kuyumcu ile Okan Üniversitesi Hava Ulaştırma İşletmeciliği bölümü mezunu Gülce Apatarkan, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen düğün töreni ile evlendiler.

Nuri Kuyumcu ve Sibel Dev’in oğulları Cemal Kuyumcu’nun nikah masasındaki şahitliğini İsmet Özcan ve Alican Göçenoğlu üstlenirken, Hasan ve Aynur Apatarkan’ın kızları Gülce Apatarkan’ın şahitliğini Buse Apatarkan ve İlayda Akış üstlendi. İğne İplik Modaevi’nin şıklığını yansıtan gelinlik konuklardan tam not alırken Cemal Kuyumcu’nun Vakko imzalı takımı büyük beğeni topladı. Mon Jardin’in organizasyonunu yaptığı düğünde sahne alan Barbaros Büyükakkan konuklara eğlence dolu bir gece yaşattı. Gecenin en güzel anları Erssell PV tarafından ölümsüzleştirildi. Çiçeği burnunda evli çift balayı için rotayı önce Phuket’e, ardından Uzakdoğu Adaları’na çevirdi.

Cemal Kuyumcu ve Gülce Apatarken çifti; Kaya İzmir Thermal&Convention’da gerçekleşen ve kusursuz organizasyonunu Mon Jardin’in yaptığı düğün töreni ile yaşamlarını birleştirdiler.


Bir Cevap Yazın