Girard-Perregaux ve Aston Martin’in lüks iş birliği

aston martin saat 1

Otomotiv üreticisi Aston Martin, resmi saat ortağı olarak Girard-Perregaux ilan etti.  Bu iş birliğinden ortaya çıkacak ilk saat bu yıl satışta olacak.

İngiliz lüks otomotiv üreticisi Aston Martin’in resmi saat ortağı Girard-Perregaux ilan edildi. Haute Horlogerie’nin eşsiz modellerini yapmasıyla bilinen İsviçreli üretici, en eski saat üreticilerinden biri. İki marka sınırlı üretim saatler için iş birliği yapacak. Ortak özelliği ustalıkla yapılmış ürünler üretmesi olan Girard-Perregaux marka çalışması Aston Martin Cognizant Formula OneTM Team aracının ve takımın üniformaları üzerinde yer alacak.

Acımasız hız arayışında, zaman en önemli endişe kaynağıdır. Zamana karşı yarış, 100 yıldan fazla bir süredir motor sporları hayranlarını büyüledi ve zaman ölçümü, tarih boyunca saat ustalarını zorladı. Her iki alan arasındaki benzerlikler açıkça görülüyor. Hem Aston Martin hem de Girard-Perregaux, doğuştan gelen bir tutkuya sahip vizyonerler tarafından kuruldu.

Girard-Perregaux marka çalışması 2021 F1 sezonu başında, Bahreyn’de, Aston Martin Cognizant Formula OneTM Team arabaları üzerine olacak. Aston Martin ve Girard-Perregaux arasındaki iş birliğinden ortaya çıkacak olan ilk saat de bu yıl içinde çıkacak.


Bir Cevap Yazın