GELİNLER ‘HEMEN TESLİM’ SEÇENEĞİ İLE HAYALİNDEKİ GELİNLİĞE BEKLEMEDEN KAVUŞUYOR

oleg cassini 1

Oleg Cassini yarım aşırı aşkın süredir sunduğu tasarım ve verdiği hizmet ile gelin adaylarının en mutlu günlerinde gelinlerin en yakın arkadaşı oluyor. Gelinliklerde sunduğu ‘Hemen Teslim’ seçeneği ile gelin adayları hayallerindeki gelinliğe anına ulaşabiliyor.

Kısıtlama ve kapanmalardan ötürü düğün alışverişlerinin sekteye uğradığı, gelin adaylarının stresinin daha da arttığı bugünlerde, Oleg Cassini sunduğu ‘Hemen Teslim’ seçeneği ile gelin adaylarına beğendikleri gelinlik modelini aynı gün teslim ediyor.  Gelin adaylarının hayallerindeki gelinliğe stresli prova ve dikim süreçleri olmadan kavuşmasını sağlıyor.

Hemen Teslim

Satenden, tüle, şifondan, smokin gelinliklere kadar her zevke hitap edecek çok yönlü tasarımlar ile Oleg Cassini gelin adaylarının hayallerindeki gelinliği kavuşmalarını sağlarken aynı zamanda sunduğu hizmetler ile de gelinlik alışverişini olabildiğince eğlenceli ve stressiz hale getirmeyi hedefliyor. Satın almaya karar verdiği gelinliği aynı gün teslim alabilen gelin adayı dilerse uzman Oleg Cassini’nin terzi kadrosu eşliğinde gelinliğini arzu ettiği gibi kişiselleştirebiliyor. Kol ekleme ve çıkarma, yaka kapatma ve açtırma gibi tadilat işlemlerinin yanı sıra gelinliği tamamen kişiye özel bir model haline getirebiliyor. Stressiz geçen sürede uzman terziler tarafından hazırlanan gelinlik düğün gününden çok önce gelin adayına ulaştırılmış oluyor.  Son dakikacı gelinler ise beğendiği gelinliği alıp aynı gün nikah masasına oturabilir veya düğün yapabilirler. Mutluluğa ve eğlenceye daha çok vakit ayırmak için www.olegcassini.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın