Fox Tv yeni bir dizi yayınlamaya hazırlanıyor

Fox Tv yeni bir dizi yayınlamaya hazırlanıyor

Bir Deli Rüzgar-divamagazin

Fox Tv’de yayınlanacak olan “Bir Deli Rüzgar” dizisi 15 Eylül Cuma günü saat 20.00’de izleyicileri ile buluşacak. Başrol kadrosunu Hasan Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat ve Almida Ada’nın paylaştığı “Bir Deli Rüzgar”isimli dizi dram kategorisinde. Dizinin yapımını TMC film üstlenirken yapımcılığını Erol Avcı yapıyor. Yönetmen koltuğunda ise Altan Dönmez otururken, senaryosu Volkan Gürses’e ait.

Çekimleri devam eden dizinin konusu merak ediliyor. Bir Deli Rüzgar dizisi Melike Candan isimli karakterin, ağır bedeller ödeyerek en dipten en zirveye tırmanmasını, 70’lerde ve 80’lerde assolistlik mertebesine ulaşmış bir yıldız olmasın ve ardından yaşadıklarını konu alıyor. Melike’nin bugünkü yaşamı ise bambaşkadır. Bir gün tuvaletçi olarak çalıştığı barda tıpkı kendisinin ilk günlerindeki gibi gözünü en yükseğe dikmiş Gökçe Yücel ile karşılaşır. O zirvenin nasıl bir yer olduğunu bilen Melike’nin amacı Gökçe’yi uyarmaktır. Ancak zirvenin ihtişamı Gökçe’nin kulaklarını tıkarken hayat Melike’nin karşısına geçmişini çıkarmaya devam edecektir.

Bir Deli Rüzgar kapak-divamagazin

Oyuncu Kadrosu 

“Bir Deli Rüzgar” dizisinin kadrosunda Pelin Uluksar, Gürol Güngör, Fulya Ülvan, Mehmet Ali Yılmaz, Seda Akdoğan, Ferit Kaya, Taner Turan, Fulden Akyürek, Ceren Benderlioğlu, Cengiz Tangör, Serkan Acay, Eda Özel, Meriç Özkaya, Kuzey Dönmez ve Naz Sayıner gibi başarılı isimler de yer alıyor.

İşte merakla beklenen dizinin fragmanı…

https://youtu.be/bgMfVXOC9o8


Bir Cevap Yazın