FOREO LUNA 2 ve LUNA mini 2 n11.com’da

E-ticaret platformu n11.com, yüz temizleme cihazlarıyla adından sıkça söz ettiren İsveç menşeili güzellik teknolojisi markası FOREO’nun LUNA 2 ve LUNA mini 2 serilerini satışa sundu. LUNA 2 yüz temizlemenin yanı sıra kırışıklık görünümünü azaltan anti-aging moduyla dikkat çekerken, kompakt tasarımlı LUNA mini 2 ise derin ve yumuşak bir cilt temizliği yapılmasına olanak sağlıyor.

İsveçli güzellik teknolojisi markası Foreo’nun cilt bakımında sunduğu inovatif ürünlere devrim niteliğinde yeni nesil bir seri eklendi. Son günlerde kadın erkek herkesin cilt bakımında sözünü ettiği bir marka haline gelen FOREO’nun LUNA 2 ve LUNA mini 2 serileri n11.com’da satışa sunuldu.

1545720218_LUNAmini2_midnight

Üç gün gibi kısa bir sürede daha parlak, yumuşak ve ışıl ışıl bir cilt vadeden LUNA 2, yumuşak silikon temas noktalarıyla dakikada 8 bine kadar T-Sonic titreşim vererek derinlemesine ve nazik bir temizlikle kirin, yağın ve makyaj kalıntılarını %99,5 oranında söküp atıyor, gözenekleri açıyor. LUNA™ 2’nin başlığının arka yüzündeki anti-aging sistemi, kırışıklığa yatkın bölgelere daha düşük frekansta titreşim vererek, ince çizgi ve kırışıkların görünümünü azaltırken cilde sıkı ve esnek bir görünüm kazandırıyor. Yeni nesilde %50 daha büyük temizleme yüzeyi başlığı ve %26 daha uzun temas noktalarıyla -üç bölgeli yüz temizleme cihazı- LUNA mini 2 ise; kişiye özel temizlik için 8 ayrı titreşim yoğunluk ayarıyla derinlemesine ve hassas bir temizlik sunuyor. Erkeklere özel tasarlanan LUNA 2 for MENise, gelişmiş T-Sonic yüz temizleme ve anti-aging modlarıyla derinlemesine temizleyerek cildi pürüzsüz bir tıraşa hazırlarken, canlı, taptaze ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.


Bir Cevap Yazın