Fashion Week Istanbul moda severlerle buluştu

Tuvanam

Bu sezon dijital olarak gerçekleşen Fashion Week Istanbul, modanın görsel sanatla buluştuğu kısa filmlerle sınırları aşarak tüm dünyada yankı uyandırdı

Yaratıcılığı ülke sınırlarının dışına taşıyan ve uluslararası moda takviminde yer alan Fashion Week Istanbul, yabancı ve Türk moda severlerle buluştu. İstanbul’un evrensel ve birleştirici yönünden ilham alarak çok sesli bir atmosfer sunan moda haftası dijital olarak gerçekleşti. Koleksiyonlar bu kez kısa filmlerle karşımıza çıkarken, kısa filmlere imza atan yaratıcılar da başroldeydi. 

Moda haftası kapsamında koleksiyonlarını sergileyen marka ve tasarımcılar tam 30 şovla karşımıza çıktı. CEREN OCAK, ÇİĞDEM AKIN, Cihan Nacar, DICE KAYEK, MUSEUM OF FINE CLOTHING, TAGG, LUG VON SIGA, Hakaan Yıldırım, Hatice Gökçe, Mehmet Emiroglu, MEHTAP ELAİDİ, Meltem Özbek, Mert Erkan, Murat Aytulum, NEDO by Nedret Taciroğlu, Nej, NİHAN PEKER, Niyazi Erdoğan, Özgür Masur İstanbul, ÖZLEM KAYA, ÖZLEM SÜER, sudietuz, RED BEARD, TUBA ERGIN, TUVANAM, Y PLUS, ZEYNEP ERDOGAN, Zeynep Tosun ve İstanbul Moda Akademisi New Gen projesi kapsamındaki genç tasarımcılar, modanın görsel sanatla buluştuğu kısa filmlerde koleksiyonlarını sergilediler.


Bir Cevap Yazın