Evli mi? değil mi?

Sevgilisi Caner Karaoğlu’yla görüntülenen Tuba Ünsal, sevgilisinin evli olduğu yönünde çıkan haberlerin kendisine sorulması üzerine “Caner’in karısının da sevgilisi var, bu durumu sadece siz abartıyorsunuz” demişti. Ünsal’ın bu sözlerine sevgilisinin eşi Elisabeth Mas’tan yanıt gecikmedi.

Mirgün Cabas’la evliliğini noktalandıran Tuba Ünsal’ın geçtiğimiz haftalarda Caner Karaloğlu ile aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı. Ardından da Karaoğlu’nun evli olduğu öğrenilmişti. Eşinden ayrı yaşadığı bilinen Caner Karaloğlu’nun henüz resmi olarak boşanmadığının ortaya çıkmasının ardından Tuba Ünsal’ın ne diyeceği ise merak konusu olmuştu.

1111154-tuba-unsal-caner-karaoglu-ile-yakalandi-5cb1c2fc17d63

“CANER’İN KARISININ DA SEVGİLİSİ VAR!”

Tuba Ünsal ile Caner Karaoğlu geçtiğimiz akşam birlikte görüntülendi. Ünsal, kendisine ilişkisiyle ilgili olarak yöneltilen sorulara; “Caner’in karısının da sevgilisi var, bu durumu sadece siz abartıyorsunuz” şeklinde cevap verdi.

“BİLGİSİ OLMADAN KONUŞMA HAKKINA SAHİP DEĞİL”

Bu durum sosyal medya üzerinden Caner Karaoğlu’nun yurt dışında yaşayan eşi Elisabeth Mas’a soruldu. İspanyol modelin verdiği cevap ise yeni bir tartışmanın fitilini ateşleyecek cinstendi: “Özel hayatım hakkında hiçbir bilgisi olmadan konuşma hakkında sahip değil.”


Bir Cevap Yazın