Evinize yaz havasını taşıyın

yaz boya 3

Yaz aylarının enerjisini yaşam alanlarınıza taşımaya evinizin duvarlarını boyayarak başlayabilir, dekorasyonunuzu buna göre yenileyebilirsiniz.

Yaz aylarının enerjisini ve ruhunu yansıtan renkler, güneşin sımsıcak ışıklarını evimize getirirken yaşam alanlarımızı tazeliyor. Doğal materyallerin sıcak tonlarla yorumlandığı yaz renkleri ile ahşap, cam ve metal dekorasyon objeleri kışın kasvetli havasından çıkıp sokağın renkli ve canlı halini evlerimize getiriyor.

Pastel renkler ve rahatlatıcı tonlar sıcak yaz ayları için favori renklerdir. Klasik pembeler yerine mercan ya da şeftali tonlarını hatta pastel nar çiçeğini kullanabilir, bu renkleri mermer ya da metalik mobilyalarla eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Yeşil rengin büyüleyici atmosferiyle bir ormanda gibi hissedebilirsiniz. Bir duvarı koyu tonlarla boyayabileceğiniz gibi pastel yeşil tonlar seçip evinize dinginlik getirebilirsiniz. En çok tercih edilen yaz renklerinden biri olan okyanus mavisi ile yaşam alanınızı küçük bir sahil kasabasına çevirebilirsiniz.

Her daim klasik ve şık kalmak isteyenlerin tercihi krem tonları, neredeyse tüm dekorasyon ürünleri ile tamamlanabilecek bir renk olduğu için en çok tercih edilen renkler arasında gelir. Hem sade hem de zamansız krem tonları, cesur renkte mobilyalar, yeşil salon bitkileri, hasır ürünler ya da vintage objeler ile rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın