ERKEK MODASINDA KİŞİSELLEŞTİRMEYE CEMİYET HAYATI BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

ramsey


RAMSEY’in yeni nesil kişiye özel dikim hizmeti Made to Measure için Conrad İstanbul Bosphorus Inspired Luxe kapsamında ilham veren bir etkinlik gerçekleşti.

RAMSEY’in yeni nesil kişiye özel dikim hizmeti Made to Measure, ilham veren bir etkinlik ile iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü simalarıyla buluştu. Conrad İstanbul Bosphorus’ta düzenlenen “Inspired Luxe” kapsamında RAMSEY Made to Measure Talks’ta ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin ve EzraTuba markasının kurucularından tasarımcı Ezra Çetin yükselen kişiselleştirme trendinin ekonomi ve moda dünyasına yansımalarını, inovasyonun markalar açısından yarattığı değeri davetlilerle paylaştı. RAMSEY’in inovatif ürün geliştirme kabiliyeti, el işçiliğini teknoloji dinamikleriyle birleştirme becerisi, nitelikli üretim know how’ı ile tasarımcılar Ezra ile Tuba’nın kumaş kalıp, aksesuar seçimleriyle şekillenen “Personalize RAMSEY by EzraTuba” koleksiyonunun da davetlilerin beğenisine sunulduğu etkinliğin konukları arasında cemiyet hayatının önde gelen isimleri yer aldı.

RAMSEY, tasarım ve teknolojiyi buluşturan tasarımcılar Ezra ve Tuba ile işbirliğine imza attı. Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin ve tasarımcı Ezra Çetin’in konuşmacı olarak katıldığı RAMSEY Made to Measure Talks’a iş, sanat, cemiyet hayatının ünlü isimlerinin ilgisi yoğundu.


Bir Cevap Yazın