Erdem For Nars Strange Flowers Koleksiyonu

1522912910_Erdem_for_NARS_Strange_Flowers_Collection___Bloodflower_Lipstick_120_TLNARS 2018 yaz koleksiyonu için dünyaca ünlü tasarımcı Erdem Moralıoğlu ile bir işbirliği gerçekleştirdi. Tasarımcı sınırlı sayıda üretilen, özel tasarlanan kapsül makyaj koleksiyonu “Erdem for NARS Strange Flowers” için romantik dünyasını ve düşsel anlatım dilini yansıttı.

İddialı ve zamansız stiliyle özel tasarım renk paletleri gözler, dudaklar ve yanaklar için güçlü alternatifler sunuyor. NARS’ın özel geliştirilen Lip Powder Palette’i ve gün boyu mat bir cildin anahtarı Mattifying Blotting Paper da bu koleksiyon kapsamında ilk defa NARS tutkunlarıyla buluşuyor. 13 parçalık dikkat çekici kapsül koleksiyon sofistike ve soft dokunuşlu ambalajları ve ambalajların üzerinde yer alan üç farklı Erdem imzalı çiçek desenleriyle NARS koleksiyonerlerini şimdiden heyecanlandırıyor.

Erdem, bu işbirliği ile ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: “Estetik anlayışımın NARS’la bu işbirliği kapsamında nerelere gidebileceğini keşfetmek ve gerek renk, gerekse ürün anlamında ne kadar farklılaşabileceğimize tanık olmak çok heyecan verici bir deneyimdi. Yeni pigmentler ve paletler geliştirmek gerçekten büyüleyici.”1522913281_Erdem_for_NARS_Strange_Flowers_Collection___Stylized_Image_3

Erdem for NARS Strange Flowers Koleksiyonu:

Lipstick, 120TL

Altı yeni rengiyle kremsi ve pürüzsüz formüle sahip bu ürün yarı saydamdan, yoğun renklere çeşitli bir seçkiye sahip.

 unnamed


Bir Cevap Yazın