EN ÖZEL HİZMETİ KONFORLU BİR SALONDA ALMAK İSTEYENLERİN TERCİHİ: SALON KESS

İzmirli kadınların Şirinyer’deki adresi Salon Kess’in sahipleri Tolga Yanık ve Caner Koç, bu hafta dergimizin konuğu oldu. 5 yıldır hizmet veren salonun başarılı sahipleri gördükleri ilgiden çok memnun olduklarını dile getiriyorlar. Salon Kess’in hizmetleri ile kendilerinden detaylı bilgi aldık.

DSC_0977

Sizi yakından tanımak isteriz… Bize kendinizden ve çalışmalarınızdan bahseder misiniz? Tolga Yanık: Salon Kess ailesi olarak 5 yıldır hizmet veriyoruz. Salonumuzu, yurt içi ve yurt dışında yaptığımız çalışmalarla en iyi noktaya getirmek hedeflerimizden biriydi. Ve bu hedefe ulaşmış bulunmaktayız.

DSC_0998Açıldığınız günden bu yana İzmirli kadınların merkezinize ilgisi nasıl?

Caner Koç: Çok güzel… Oldukça yoğun ilgi var.

İzmirli kadınlarla çalışmanın sizce bir farkı var mı?

C.K: Şunu net olarak söyleyebilirim, İzmirli kadınlara servis vermenin bir artısı var; İzmirli kadınlar ne istediklerini biliyorlar. İstanbul her ne kadar modanın başkenti olarak anılsa da İzmirli kadınlar sosyal medya ve podyumlarda görmüş olduğu tasarım
ları araştırıp bir nevi AR-GE yapıyorlar. Sonuçta bize istedikleri saç üzerinde oldukça çalışmış durumda geliyorlar. Bu işbirliğimiz açısından oldukça büyük avantaj sağlıyor.

Şehir dışından da gelen misafirleriniz var mı?

C.K: Evet. Sadece İzmir değil, şehir dışından da bir çok misafire şu an hizmet veriyoruz. Merkezinize gelen konuklarınıza ne gibi özel ve farklı hizmetler sunuyorsunuz? T.Y: Misafirlerimize kendilerini en rahat hissedecek ortamı sağlıyoruz. Kendilerine özel gelin odası, kişiye özel dekorasyon ve en mutlu günlerini ölümsüzleştirmeleri için fotoğraf çekim alanları sunuyoruz. Salon Kess tüm ekibiyle gerçek bir aile gibi… İşimizin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Herkes salonumuzdan çıkarken kendisini mutlu ve güzel hissetsin istiyoruz. Bizim için tüm misafirlerimiz çok özel. Bunu onlara bir kez daha hatırlatmayı amaç edindik… Kişiye özel saç tasarım konusu son derece
önemli bir konu…

DSC_0969Siz bu anlamda neler yapıyor ve nasıl öne çıkıyorsunuz?

T.Y: Kişinin yaşam şekli ve saçına ayırabildiği zamanı değerlendirerek hareket ediyoruz ve kusursuz bir servis ortaya çıkıyor. Biz, en özel hizmeti konforlu bir salonda almak isteyenlerin tercihiyiz.

Salonunuzda hangi ürünleri kullanıyorsunuz? Kullandığınız ürünlerin özellikleri neler?

T.Y: Salonumuzda kendi alanında en üst kalitedeki ürünleri tercih ediyoruz. Ürün özelliklerimiz ise misafirlerimizin saç ve saç derisi sağlığına hiç zarar vermemeleri. Kış aylarıyla birlikte saç, makyaj ve tırnaklarda tercih edilen renk ve tonlar da değişim gösteriyor… Şu sıralar sıkça tercih edilen renk ve uygulamalar neler? C.K: Bu sene bronz tonlar moda… Eminim bir çok kadın soğuk sarı ve mat tonlardan fazlasıyla sıkıldı. 2020’nin mayıs ayından itibaren hem podyumlarda hem de günlük hayatımızda bronz tonlarına geri dönüşü başlatacağız.

Yaz, düğün mevsimi bildiğiniz gibi… En özel günlerine Salon Kess ile hazırlanmak isteyen gelin adayları, ne zaman size başvurmalı?

C.K: Rezervasyonlarımızı başlattık ve bir çok tarih doldu. Biz salonumuzda gelin konsepti uyguladığımız için günlük gelin alma kapasitemiz var. Çünkü, çok gelin çok iş anlamına gelmiyor. En özel gününüzde, en özel hizmeti rahat bir salonda alıp o stresi eğlence çerçevesinde yok etmek bizim en büyük başarımız. Bu sene Kess gelini olacaklar çok şanslı. Çünkü biz bir çok hizmeti gelinlerimizin ve müşterilerimizin ayağına getiriyoruz.

genel1Yaz gelinlerinin saç ve makyajları nasıl olacak?

C.K: Saçlar hareketli ve modern bir yapıda olup kişiye göre klasik topuzlar ön plana çıkacak. Makyajda ise daha da kişiye özel çalışılıp soft tonlar, yumuşak geçişler tercih edilecek. Gelin adaylarıyla düğün günlerinden önce prova çalışması yapıyor musunuz? T.Y: Evet. En özel günlerinde yapacağımız saç tasarımının ön gösterimini bir kaç gün önceden sunuyoruz.

Gelin ve saç makyajlarının olmazsa olmazı nedir?

T.Y: Doğallık, doğallık, doğallık…

Farklı bir yerde şubeleşme söz konusu olacak mı?

C.K: Sanatın şubesi olmaz, felsefesine inananlardanız.

İletişim: Randevu için: 0551 601 82 86 Adres: 313/3 Sokak No: 8/A  Şirinyer-Buca Instagram: salonkes


Bir Cevap Yazın