Ema Aydın’ın İzmir’de konuğu Demet Şener oldu

Kalıcı makyaj ve microblading alanında yaptığı başarılı çalışmalarla adından söz ettiren, özellikle sosyal medyada pek çok kişi tarafından takip edilen Make-Up Artist Ema Aydın’ın 2 ay önce Alsancak’ta hizmete açtığı stüdyosunda ünlü isim Demet Şener’i ağırladı.

İzmirli kadınların yoğun ilgisiyle karşılaşan Demet Şener ve Ema Aydın etkinlikte keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Güzellik sırlarının detaylarını İzmirli kadınlarla paylaşan Demet Şener’e ilerleyen günlerde İstanbul Nişantaşı’ndaki merkezlerinde uygulamalar gerçekleştireceklerini belirten Aydın, farklı konu ve konuklarla benzer etkinliklerin devam edeceğinin müjdesini verdi.

03-DSC_0530

ekvtktkSosyal medyadan kendilerini yakından takip eden İzmirli kadınların yoğun ilgisi üzerine İzmir şubesini hayata geçirdiklerini belirten Ema Aydın; “Bugün bizi yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ederim. Gösterilen yoğun ilgi B bizi oldukça mutlu etti. Bugüne kadar özellikle İstanbul şubemizde pek çok ünlü ismi ağırladık. Çok yakında Alsancak’ta Seren Serengil, Özge Ulusoy gibi isimleri de İzmirli kadınlarla buluşturacağız” diye konuştu.

Sektörde onuncu yılını geride bırakan, İspanya ve farklı ülkelerde aldığı eğitimlerle microblading ve kalıcı makyaj konularında eğitmenlik de yapan Ema Aydın, uzman ekibiyle birlikte, microblading, kalıcı makyaj, ipek kirpik, kirpik lifting, manikür, kaş ve dövme silme, cilt bakımı ve kaş tasarımı konularında güzelliğine düşkün kadınlara hizmet verdiklerini dile getirdi.

Aydın, özellikle sık yıllarda yoğun talep gören microblading uygulaması için şunları söyledi: “Kaşınızı yapmadan önce yüzünüzün altın oranını bulup ölçülendiriyoruz. Altın oran, bir bütünün parçalarını birleştirdiğiniz de ortaya çıkan en ideal sonuçtur.  Ben ve ekibim kaş tasarımının doğal olmasından yanayız. O yüzden, Ema Aydın şubelerine geldiğiniz de içiniz rahat olsun, çünkü burada sonuçlar sürpriz olmuyor. Kaşınızın şekline de rengine de birlikte karar veriyoruz. Bu konuda her zaman şunu söylüyoruz: ‘Kaşınızda yapılan uygulama başkaları tarafından anlaşılırsa o işlem bizim için başarısız bir işlemdir.’ Doğal kaşlara sahip olmak isteyenleri merkezlerimize bekliyoruz…”


Bir Cevap Yazın