Eiza Gonzalez Louis Vuitton için boyandı

eiza-gonzalez 2

Eiza Gonzalez, Louis Vuitton’un yeni parfümü On the Beach’in kampanyası için renkli, gün batımından ilham alan vücut boyasıyla boyandı

Eiza Gonzalez Louis Vuitton’un yeni parfümü ‘On the Beach’ın kampanyası için kamera karşısına geçti. Eiza González, Louis Vuitton’un en son kokusu On the Beach’in yüzü ve kampanyası için renkli, gün batımından ilham alan vücut boyasından başka hiçbir şey giymeden çıplak poz verdi. Kampanya için genç oyuncunun vücudunu Sanatçı Alex Israel boyadı.

Böyle büyük bir markanın yüzü olmaktan onur duyduğunu belirten Gonzalez, vücudunun boyanmasını şöyle tanımladı; “Büyülü gökkuşağı kumu üzerinde yuvarlanmış gibiyim!” Vücudunun boyanmasının dokuz saat sürdüğünü ifade eden Gonzalez, “Boyanın çıkartılması neredeyse dört saat sürdü … Onu çıkarmayı bir fırçalama gibi olduğunu hayal edebilirsiniz. Cildim, hayatım boyunca en yumuşak haliydi” dedi.

Sanatçı Alex Israel, aynı zamanda memleketi Los Angeles’ı ilham perisi olarak kullanarak On the Beach için şişe, ambalaj ve aksesuarlar da tasarladı.

Kolonya parfümü, House’un Usta Parfümeri Jacques Cavallier Belletrud tarafından sahilde güneşli bir günün duygularını yakalamak için yaratıldı. Yuzu, neroli ve aromatik bitkilerin notalarını içeren On the Beach, narenciyenin hafifliğini çiçeklerin derinliğiyle dengeliyor.


Bir Cevap Yazın