EGSD, 26. yılını muhteşem bir gece ile kutladı

Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) kuruluşunun 26. yıl dönümünü Erol Evgin ile kutladı. Hilton Oteli’nde kokteyl ile başlayan geceye; İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre Kızılgüneşler, Ege Hazır Giyim İhracatçıları Birliği Başkanı Burak Sertbaş, Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Hilmi Uğurtaş ile sektörün önde gelen isimleri katıldı.

Erol EvginErol Evgin Orkestrası geceye popüler şarkıları seslendirerek renk katar-ken, ardından başkanların katılımı ile 26. yıl dönümü pastası kesildi. Evgin, İzmir Marşını da ayağa kalkan bütün konuklar ile hep bir ağızdan söyledi.

EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Atınç Abay, 26. yıl dönümlerini kutlamanın onurunu yaşadıklarını belirterek, EGSD’yi bugüne taşıyan bütün yöneticilere teşekkür etti. Başkan Abay, destekleri için de İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na teşekkürlerini sundu…

Hazır giyim ve konfeksiyon sektörüne gerçekleştirdiği projeler ile önemli katkılar sağlayan ve IF Wedding Fashion İzmir Fuarı’nın mimarlarından Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) kuruluşunun 26. yıl dönümününde sektörün önde gelen isimlerini ve iş dünyasını ağırladı.


Bir Cevap Yazın