EGİAD’dan Yaza Merhaba

1-EGİAD Yönetim Kurulu

Ege Genç İş İnsanları Derneği (EGİAD) tarafından organize edilen “Yaza Merhaba” etkinliği, Çeşme Dilaila Beach’te Positive Live Project’in canlı performansıyla gerçekleşti.

Kademeli normalleşmeye geçtiğimiz şu günlerde düzenlenen çeşitli etkinliklerden biri de Ege Genç İş İnsanları Derneği (EGİAD) tarafından organize edilen “Yaza Merhaba” etkinliği oldu. Şehrin karmaşasından uzak, masmavi bir noktası Dilaila Beach Çeşme’de gerçekleşen etkinliğe Positive Live Project canlı performansı ile eşlik etti.

Yüze yakın EGİAD üyesinin katıldığı etkinlikte konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Alp Avni Yelkenbiçer, şehrin yorucu temposundan uzaklaşmak isteyen genç iş dünyası ile pandemi önlemlerini de alarak bir araya geldiklerini ifade ederek, “EGİAD’ın en büyük zenginliği bir arada üretebilmek. Bunun da tek yolu sosyal birliktelik. Bu açıdan bugün bizim için, 2 yıl sonra çok önemli bir gün. Uzun süredir birbirimizden uzak, sosyalleşmeden zorlu bir süreç geçirdik. Şimdi pandemi kurallarına uyarak ilk sosyal etkinliğimizi yüz yüze gerçekleştirmiş olduk. Umarım aşılama ile beraber normal hayata hızlıca dönüş yapabiliriz” dedi.


Bir Cevap Yazın