Ecn Art Gallery’nin ikinci şubesi açıldı

Alsancak İtalya Sokak’ta yer alan ve İzmir’in önemli sanat duraklarından biri olan ECN Art Gallery ikinci şubesini Alsancak Cumhuriyet Bulvarı’nda açtı.

3 yıldır sanatçıların ve sanat eserlerinin buluşma noktası olan ECN Art Gallery’nin ikinci şubesinin açılışına İzmir’in iş, sanat ve cemiyet hayatından isimler büyük ilgi gösterdi. Birbirinden değerli sanatçıları ve sanat eserlerini yeni şubesinde de ağırlayacak olan ECN Art Gallery, yine sanat ve sanatçıların buluşma noktası olacak. Açılışta o güne özel sergilenen Pablo Picasso’nun ıslak imzalı eseri de davetlilerden yoğun ilgi gördü. İzmirli sanatseverler açılışı ve eserleri yakından takip etti. 40 sanatçının eserlerinin yer aldığı karma sergiyle açılışı gerçekleştirilen ECN Art Gallery’nin sahibi Timur Ercan, kendilerini bu özel günde yalnız bırakmayan konuklara teşekkür ederek, tüm sanatçıları da değerli çalışmaları için tebrik etti.

Bünyesinde 40 sanatçıyı ve eserlerini barındıran ECN ART Gallery’deki sanat eserleri İzmirli sanatseverlerin büyük ilgisini çekti.

genel1

Açılışa özel sergilenen dünyaca ünlü ressam Pablo Picasso’nun ıslak imzalı eserini konuklar yakından inceleme fırsatı yakaladı. ECN Art Gallery sanatseverleri yeni şubesinde de buluşturmaya devam edecek.Galeride bulunan eserler, hafta içi her gün ve cumartesi günleri saat 11.00-19.30 ziyaret edilebilir. ECN Art Gallery’nin sahibi Timur Ercan açılışta kendilerini yalnız bırakma-yan tüm konuklara teşekkür etti.

Ayhan Taşkıran, Akın Yıldırım, Bedri Kara-yağmurlar, Şenol Tilki, Oktay Değirmenciler, Ümit Yiğit, Serpil Kapar, Müsüm Teke, Filiz Pelit, Gülperin Sertdemir, İsmail Üner, Özer Aktaş, Mira Koldaş, Ümit Türk, Bülent Yavuz Yılmaz ECN Art Gallery’de eserleri yer alan başlıca sanatçılardan…


Bir Cevap Yazın