DÜNYA MARKASI TİMES, SAHİLEVLERİ’NDE

image_6483441 kopya

İzmir’in en yeni lezzet mekanlarından Times, İzmirlilerin gözdesi oldu.

Kısa süre önce hizmete girmesine rağmen hem lezzetleri hem de sahne alan sanatçıları ile eğlence ve lezzeti bir arada sunan mekân, Narlıdere Sahilevleri’nde yer alıyor. Mekânın lezzetleri havaların ısınması ile birlikte açık havada lezzet şöleni sunuyor. Kapalı ve açık mekanlar 12 ay lezzet keyfini sürdürmek için özel olarak tasarlandı.

İşletme hakkında bilgi veren firma sahibi Murat Yeniçeri, “Times bir dünya markası. New York, Worms, Milano’da şubelerimiz bulunuyor. Avrupa ve Amerika’nın ardından en yeni şubemizi İzmir’e açtık. Ramazan sonrası şahane bir açılışla Times’ı herkese duyuracağız. İzmir Sahilevleri’nde Times Sahne, Times Şef, Times Garden adında üç konsept bir arada yer alıyor. Almanya’da İzmir’deki yerimizden daha büyük göl kenarında muhteşem bir mekân açıyoruz. İzmir’de şehrin en güzel yerine konumlandık. Geleneksel et restoranlarına modern bir dokunuş kattık diyebiliriz aslında. Bir dünya markası olan restoranımızda, tüm yemeklerimiz şeflerimizin modern dokunuşlarıyla daha da enfes hale geliyor” dedi.

Times Sahnesi’nin de güçlü sesleri ağırlamaya devam ettiğini belirten Yeniçeri, “Ünlü film ve dizi oyuncusu Cem Kılıç, Times Sahnesi’nde şarkıcı kimliğiyle ön plana çıkıyor ve her Cumartesi sahne alıyor. Ayrıca mekânda Cem Doğangil ve Gamze Dursun’da birbirinden güzel şarkılarıyla İzmirlilere muhteşem geceler yaşatıyor. İzmir’in yeni ve güçlü mekânı, bir restorandan çok daha fazlasını size vadediyor” şeklinde konuştu.


Bir Cevap Yazın