Dr. Nermin Filizci Varılsüha Kliniği Izmir’de önemli bir etkinlik durağı

Aralık ayının ilk haftasında birinci yılını kutlayan Dr. Nermin Filizci Varılsüha Kliniği geride bıraktığımız hafta yine farklı etkinliklere ev sahipliği yaptı.İlk etkinlik İzmir’in önemli dermatologlarını, plastik cerrahlarını ve medikal estetik hekimlerini klinikte buluşturdu. Zein Obagi firmasının bakım ürünleri konusunda detaylı bilgi alan misafirler merak ettikleri sorulara yanıt buldu. Günümüzde Dr.Obagi’nin cilt sağlığını geri kazandırmaya yönelik yenilikçi ilkele-rinin, cilt bakımının altın standardı olarak kabul edildiğini belirten Dermatolog Dr. Nermin Varlısüha sağlıklı bir cilt yaratan ve cilt sağlığını koruyan terapötik ürünlerin son derece önemli olduğunu belirtti.

nermin

Etkinlikler dizisi La Roche Posay toplantısıyla sürdü

Pek çok farklı alanda gerçekleştirilen faaliyetlerle İzmir’e farklı bir soluk getiren Dr. Nermin Filizci Varılsüha Kliniği’nin ikinci etkinliği La Roche Posay topl

antısı oldu. Aknede yeni tedavi yöntemlerinin konu alındığı toplantıyla İzmirli dermatolog hekimler bir araya geldi…

İzmir’in önemli dermatologları Yeşim Altun ve Oya Aydın’ın firma temsilcisi Evren Eylem Sönmez önderliğinde bir araya geldiği La Roche Posay toplan-tısında katılımcılar önemli bilgilere sahip oldu. Oldukça verimli geçen toplantıda aknede yeni tedavi yöntemleri konusu ele alınırken, La Roche Posay markasının aknede sorunlarının çözümünde sunduğu öneriler konuşuldu. Akneye eğilimli ve akneli cilt görünümüyle mücadele, lekeler tedavileri konularında doğru ve yanlışların ele alındığı toplantıda Dermatolog Dr. Nermin Varılsüha ürünlerin akneli yüzlerde başarılı sonuçlar verdiğini söyledi. Varılsüha; cilt tipine göre seçilecek doğru ürünlerle leke, siyah nokta, yağlı cilt, pürüzler, kızarıklıklar ve akne izleri ile mücadele edilebileceğini söyleyerek benzer etkinliklerin devam edeceğini belirtti.


Bir Cevap Yazın