Dr. Nermin Filizci Varılsüha kliniği 1. yaşını davetle kutladı

Alp-Nermin, Sarp Varılsüha

22 yıla dayanan mesleki deneyimiyle Alsancak’ta açtığı merkezinde hizmet veren Dermatolog Dr. Nermin Filizci Varılsüha ve ekibi kliniğin 1. yaşını kutlamanın mutluluğunu yaşadı.

Açıldığı günden bu yana İzmir’in en önemli sağlık ve güzellik duraklarından biri olan Dr. Nermin Filizci Varılsüha Kliniği kuruluşunun 1. yıldönümünü özel bir davetle kutladı. Sevdiklerinin ve yakın dostlarının kendilerini yalnız bırakmadığı etkinlikte Dr. Varılsüha yoğun bir emekle yola çıktıklarını ancak çalışmalarını ilk günkü heyecanla sürdürdüklerini dile getirdi. Yaptığı işi sanattan ayrı tutmayan ve adeta bir heykeltraş inceliğinde çalışan, Dermatolog Nermin Filizci Varılsüha, İzmir’de klasik kliniklerden farklı olarak bir konsept ile hizmet verdiklerini söyledi.

toplu

Deri hastalıkları muayenesi, botoks, dolgu, mezoterapi, lazer ile cilt gençleştirme, lazerle varis tedavileri, lazer epilasyon, selülit tedavileri, cilt bakımları, altın iğne uygulamaları, iple askılama uygulamalarının gerçekleştirildiği klinik ekibi yaş günü pastasını hep birlikte kesti.


Bir Cevap Yazın