DIVAWORLDNEWS

9604

02

BRANGELINA ÇİFTİNİN MUTLULUĞU04

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komisyonu (UNHCR) İyi Niyet Elçisi olan ABD’li oyuncu Angelina Jolie, 2005 yılında en büyük ticari kazanç yakalayan aksiyon-komedi türündeki film  “Mr. & Mrs. Smith” çekimlerinde Brad Pitt ile tanışmış, aşık olmuştu. Üç Altın Küre, iki Sinema Oyuncuları Derneği Ödülü ve bir de Oscar sahibi olan Jolie hayırsever çalışmalarıyla tanınıp, Maddox, Pax ve Zahara adında 3 evlatlık; Shiloh, ikizleri Knox ve Vivienne olmak üzere üç biyolojik çocuğa sahip oldu. Çocukları ile çok mutlu olan çift, dünya basını tarafından “Brangelina” adını alan Brad ve Angelina, çocuklarını birçok ülkenin doğal özelliklerini öğrenmeleri ve asıl anne babalarının ülkelerini tanıyıp anlamaları için onları uzak ülkelere götürüp, kendi doğdukları ülkelerin dinleri öğrenmelerini böylece kendi inançları doğrultusunda özgürce seçim yapmalarını hedeliyorlar.

04 aIVANKA TRUMP 3. ÇOCUĞUNU KUCAĞINA ALDI

2016 ABD başkanlık seçimlerin gerçekleştiği bu dönemde ırkçı ideolojileri ile 98801tanınan, ABD’li iş adamı ve siyasetçi Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump, 7 yıl önce Jared Kushner ile evlenmiş ve 2 çocuk sahibi olmuştu. 34 yaşındaki, takı tasarımcısı olan ve bir süre önce tekrar hamile kalan Ivanka’nın, Mart ayında gerçekleştirdiği doğum ile üçüncü kez annelik heyecanını tattı. Minik bebeklerinin adını Theodore James koyan çift, Instagram hesabından minik kızları ile bebeklerinin fotoğrafını paylaşıp çok                                                                                                                              mutlu olduklarının notunu düşmüştü.

İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ BÜYÜYOR

96045801

Mahsun ve hayırsever prenses olarak tanınıp, herkes tarafından sevilen Lady Diana’nın ölümünden sonra gözler iki oğlu Prens William ve Harry’e çevrilmişti. 2010 yılında Prens William ile Kenya’da nişanlanıp, 2011 senesinde görkemli bir düğün ile Westminster Abbey’de evlenen Kate Middleton, Lady Diana’ya olan benzerliği ile herkesin beğenisini topluyor. Cambridge Dükü Prens William’dan dolayı Cambridge Düşesi olarak anılan Catherine, hayırseverliği ile Prenses Diana’nın izinden gidiyor. İlk çocukları Prens George’u Temmuz 2013’te, ikinci çocukları Prenses Charlotte’u ise Mayıs 2015’te kucağına alan düşes güzelliği ve sağlam duruşu ile çok beğeniliyor.

BECKHAM KLANI!

98989Victoria Beckham, 1999 yılında ilk bebeği Brooklyn’i dünyaya getirmiş, doğumundan 4 ay sonrada ünlü İngiliz futbolcu David Beckham ile evlenmişti. İkinci oğulları Romeo James’i 2002 tarihinde dünyaya getirdikten 3 yıl sonra üçüncü oğulları Cruz’u 8778kucaklarına almışlardı. Beckham klanı olarak herkesin beğeni ve ilgisini çeken çift, 6 yıl sonra 2011’in Temmuz ayında bir kız çocuğu sahibi olup adını Harper Seven koymuşlardı. Tarzları ve birbirlerine olan düşkünlükleri ile Beckham Klanı’nın her bir üyesi herkes tarafından büyük bir beğeni ile takip ediliyor.

4848125be

556

İSVEÇ PRENSİ CARL PHILIP VE PRENSES SOFIA

Geçtiğimiz Haziran ayı birçok söylentiye kulaklarını tıkayarak dansçı Sofia ile evlenen İsveç Kraliyet ailesinden Prens Carl Philip ilk çocuğunu kucaklama sevinci yaşıyor. Prens ve prenses, İsveç kraliyet ailesinin resmi Facebook sayfasında minik bebekleri ile fotoğrafIarını paylaşarak, akşam saati ile 18:25’te, Danderyd Hastanesi’nde doğumun gerçekleştiği, sağlıklı bir bebek dünyaya getiren Prenses Soia’nın da sağlığının iyi olduğunu duyurdular.  Yeni doğan İsveç tahtının 5. sıradaki varisin adını Prens Alexander Erik Hubertus Bertil…


Bir Cevap Yazın