Demet Akbağ’ın Eşi Zafer Çika hayatını kaybetti

Zafer Çika, dün geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Demet Akbağ’ın yirmi yıllık eşi Zafer Çika’nın da içerisinde bulunduğu araç, saat 18.30 sıralarında İzmir, Narlıdere ilçesinden bulunan İstihkam Eğitim ve Merkez Komutanlığı yakınlarında yağış nedeniyle kayganlaşan yolda sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıktı. Bariyerlere çarpan Pick-Up, ardından şarampole yuvarlandı.

demet-akbag-in-esinin-hayatini-kaybettigi-trafik-11829941_2443_m

Olay yerine gelen ekipler, sürücünün yanında oturduğu anlaşılan Zafer Çika’nın, emniyet kemerinin takılı olmaması nedeniyle kaza sırasında aracın ön camdan fırladığını belirledi. İtfaiye ekiplerinin de yardımıyla karayoluna çıkartılan yaralılara ilk müdahale buradaki sağlık ekibi tarafından yapıldı.

Durumu ağır olduğu öğrenilen Çika ile sürücü Renda, ardından ambulanslarla Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Durumu ağır olan ve hastaneye kaldırılan Zafer Çika, gece saatlerinde hayatını kaybetti.

Kazanın duyulmasının ardından Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna başta olmak üzere futbol, iş ve sanat dünyasından çok sayıda kişi hastaneye gelerek Zafer Çika’nın sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Zafer Çika’nın ölümü yakın dostlarını ve sanat Dünyasını üzüntüye boğdu.

zafer-cika-kimdir-11830047_2590_o


Bir Cevap Yazın