“DEĞERLİ HİSSETMEK PAHA BİÇİLMEZ, BİZ GARAGE STUDIO’DA BUNU GERÇEKLEŞTİRİYORUZ…”

Son zamanlarda sağlıklı saç dediğimizde akla ilk gelen isimlerden biri olan Garage İzmir, tüm İzmirli kadınların vazgeçilmez adresi oldu. Saçı yıpranan, doğallığı tercih eden, imaj değişimi yapmak isteyenlerin profesyonel arayış isteklerine kusursuz cevaplar veren Garage İzmir, bir ayda yüzlerce müşteri ağırlıyor.

logoSadece İzmirli değil, tüm Ege Bölgesi’ndeki güzelliğine ve bakımına düşkün kadınlar tarafından tercih edilen Garage İzmir markasının ortağı Murat Deler ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Deler’e 2020 saç renk ve kesim trendlerini sorduk.

Ahmet Çoban’ın önderliğinde tüm şube sorumlularıyla ve çalışanlarla birlikte büyük bir ailesiniz. Bu işinize olumlu anlamda çok güzel yansıyor. Bu markada kaç yıldır varsınız?

Garage Studio’da 4 yıldır hizmet veriyorum. Garage Studio demek; müşteri memnuniyeti odaklı işletme anlayışı demek benim için. Kişiye özel çözümler yaratma, müşterinin beklentilerini anlayabilmek ve aynı dili konuşarak güven yaratmak, değerli hissettirmek Garage Studio’yu diğer salonlardan ayıran ve bir marka olmasını sağlayan özelliklerden. Çünkü değerli hissetmek paha biçilmez. Biz de Garage Studio’da bunu gerçekleştiriyoruz.01

Garage Hair Repair Studio’nun İzmir’e gelmesi İzmirli kadınları çok mutlu etti. Bu ilgiyi ve sevgiyi neye borçlusunuz?

Garage Hair Repair Studio İzmir şubesi daha açılmadan, buradan bazı müşterilerimiz İstanbul’a gelerek saçlarını bize emanet ediyorlardı ve açıkçası diğer büyük şehirlerle beraber İzmir’den de çok istek alıyorduk şube açmamız yönünde. Açılış sonrasında da beklediğimizin üzerinde bir ilgi gördük ve buna çok mutlu olduk. Müşterimiz İstanbul’da da İzmir’de de olsa aynı yüksek standart hizmeti ve ilgili görüyor. Ayrıca doğallık trendi İzmir’in modayı yakından takip eden hanımları tarafından iyi benimsenmiş. Bu da Garage Hair Repair Studio vizyonu ile çok iyi örtüşüyor.

2020 trendleri için bizlere neler söyleyebilirsiniz?02

2020 yılında saçlarda doğallık akımının devam edeceğini görüyoruz. Gelecek sezona ait birçok defileye de bakarak bunu söyleyebiliriz. Doğal açılmış gibi duran, highlightlarla ışıldayan tonların olduğu renklendirmeler yine çok revaçta olacak. Garage Hair Repair Studio’nun Ombre, Sombre, Brushlight ve Faceligth gibi işlemleri naturel geçişlerdeki başarısıyla bu sezon da yine en çok yaptığımız uygulamalar olacak.

Ghost cut hakkında da bilgi alabilir miyiz? Ayrıca, size özgü olan sakinleştirici bakım detayları nelerdir?03

Ghost cut çok yenilikçi bir kesim tarzı. Kişinin yüz tipine, saç yoğunluğuna ve kemik yapısına göre adapte edilerek uygulanıyor. Katların geçişleri oldukça yumuşak ve yüzü harika tamamlıyor. Bu kesimi menümüze koyarken Victoria’s Secret modellerinin podyumda rüya gibi uçuş uçuş dalgalanan saçlarından ilham aldık. Sakinleştirici bakım ise tam bir kurtarıcı. Son yıllarda moda olan düzleştirici bakımlar saçlara bakım yapayım derken yüksek ısılar nedeni ile daha çok zarar verebiliyordu. Sakinleştirici bakım ise içindeki saç proteinleri ile yakmadan, zarar vermeden kısa süre saçınızı doğal halinin en sağlıklı versiyonuna ulaştırıyor. Ben müşterilerime yaz öncesi ve sonrası ayrıca birkaç ayda bir mutlaka düzenli yaptırmalarını öneriyorum. Saçlar pürüzlerinden kurtularak ışıl ışıl, gür ve kolay şekil alıyor.

2020’de Garage İzmir’de yenilikler olacak mı?

Garage Studio’da yenilikler her zaman devam eder. Hep deneyerek ve trendleri yakından takip edip salonlarımıza nasıl adapte edebileceğimizi düşünerek sektörün en inovatif markalarından biri olarak konumlandık. Bu, 2020 yılında da sadece İzmir değil tüm Garage Studiolar için devam edecek. Öncelikli yeniliğimiz daha birkaç gün önce lanse ettiğimiz “Garage Power Days” olacak. Power Days, Garage markasının yıldızlaşmış üst ekibinin düzenli aralıklarla toplu olarak bir şubemizde bir araya geldiği, gerçekten adı gibi güçlü bir gün olacak. Bu özel günlerin İzmir ayağını sosyal medya hesaplarımızdan okuyucularımız takip edebilirler ve yerlerini ayırtabilirler.


Bir Cevap Yazın