Dedikoducu Kız oyuncuları Ferragamo defilesinde

gossip-girl-4

Yeniden çekim haberleri hepimizi heyecanlandıran Dedikoducu Kız dizisi oyuncuları Salvatore Ferragamo’nun sanal defilesinde göz kamaştırdı.

Dedikoducu Kız (Gossip Girl) dizisinin yeniden çekileceğini duymak hepimizi heyecanlandırmıştı. Pandemi sebebiyle çekimlere bir süre ara verilmiş olsa da şimdi son hız devam ediyor. Bu yıl içinde başlaması planlanan dizinin yeniden çekimi merakla bekliyoruz.

Dedikodu Kız dizisinde en çok konuşuılan konulardan biri modaydı. Yeni kadroda bunu devam ettireceğini Ferragamo’nun sanal defilesine katılarak kanıtlamış oldu.

Dizinin oyuncularından Thomas Doherty ve Jordan Alexander, Salvatore Ferragamo’nun sanal defilesine katıldı. 25 yaşındaki Doherty, sarı takım elbise içinde zarif görünüyordu. 27 yaşındaki Alexander ise sanal gösteri için elektrik mavisi bir elbise ve beyaz botlar giymişti.

Sanal defilede Big Little Lies dizisinden Kathryn Newton, Insatiable dizisinden Debby Ryan, Outer Banks’ten Madelyn Cline, YouTuber Camila Coelho gibi isimler de yer aldı.


Bir Cevap Yazın