Davetler İçin Göz Alıcı Elbiseler Beymen’lerde

1551777752_ML_MONIQUE_LHUILLER_BEYMEN__53_

BEYMEN, 2019 İlkbahar Yaz koleksiyonlarında yer alan birbirinden seçkin abiye modelleri ile göz kamaştırıyor.

Mücevher tonlarındaki ince askılı ipek elbiseleri ile 90’ları hatırlatan Galvan, modern ve romantik siluetleriyle dikkat çekiyor. Payetlerin üstadı olarak adlandırılan Michael Halpern’in imzasını taşıyan ve bu sezon ilk kez BEYMEN’lerde yer alan Halpern, 2019 İlkbahar Yaz koleksiyonunda markanın imzası niteliğindeki payet işlemeli modellerin yanı sıra A kesim mini elbiseler, altın detaylar ve grafik desenlerle dikkat çekiyor.

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 06:  A model walks the runway for Tadashi Shoji during New York Fashion Week: The Shows at Gallery I at Spring Studios on September 6, 2018 in New York City.  (Photo by Frazer Harrison/Getty Images for Tadashi Shoji)

Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın gözde markası Alessandra Rich, 80’leri geri getiren göz alıcı payet işlemelerle yaz davetlerine ışıltı katıyor. Eski model Michelle Mason’ın kendi adını taşıyan markası, tasarımcının imzası kabul edilen drape detaylı elbiselerle sezonu selamlıyor. İpek ve saten ağırlıklı koleksiyon, gündüzden geceye rahat geçiş sunan tasarımlardan oluşuyor.

Bu sezon ilk kez BEYMEN’lerde yer almaya başlayan kırmızı halının favori markası ML Monique Lhuillier, feminen ve sofistike tasarımlarıyla yeni sezonda romantizm rüzgarları estiriyor. İngiliz Needle & Thread, markanın DNA’sı kabul edilen el işlemeleriyle bezeli, masalsı silüetlere sahip uçuşan tasarımlarıyla yaz davetlerinin vazgeçilmezi olmaya aday.

Johanna Ortiz, 2019 İlkbahar Yaz sezonunda feminen fırfırlar ve püsküllerle süslenen organze elbiseler ile dans pistine davet ederken, Maria Lucia Hohan’ın parti elbiselerinde metalik renkler göz alıyor. Tadashi Shoji’nin degrade elbisesi ise tek renkle yetinmek istemeyenlere ideal bir seçenek sunuyor. Dünyaca ünlü markaların 2019 İlkbahar Yaz abiye tasarımları BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde sizleri bekliyor.

1551777748_MICHELLE_MASON_BEYMEN__16_


Bir Cevap Yazın