Columbia, Beneteau Sailing Fest’e Sponsor

Outdoor giyimin üstün performans markası Columbia, Dünyanın en iyi tekne üreticilerinden Beneteau’nun Türkiye distibütörü Tezmarin’in düzenlediği Beneteau Sailing Fest’e sponsor oldu.

Columbia, 27-28-29 Temmuz 2018 tarihlerinde, 65 adet Beneteau yelkenli teknenin katılımı ile gerçekleşecek Beneteau Sailing Fest’e sponsor oldu. Tasarım ve teknolojinin mükemmel harmanıyla hem açık hava aktivitelerine hem de şehir hayatına mükemmel uyum sağlayan Columbia, yelken ile Bodrum’un eşsiz sularında keyif sürenlere destek olacak.

Doğa ve deniz sporlarının bir çok alanında mevsim ve ortam şartlarına adapte edilmiş özel teknolojili ürünleri ile dikkat çeken Columbia aktif yaşam tutkunlarını her daim desteklemeye devam ediyor.

columbia-divamagazin-moda (2)

Denizcilerin buluşma noktası Bodrum Yarımadası’nda D-Marin Turgutreis ev sahipliğinde gerçekleşecek etkinlik, yelken yarışlarının yanı sıra, özel parti’ler ve eğitimlerle renklenecek. Deniz tutkunlarının her daim destekçisi Columbia’nın da sponsorları arasında bulunduğu festival 27-29 Temmuz’da tüm macera severleri Beneteau Sailing Fest’e bekliyor!

COLUMBIA

Dış giyim, ayakkabı, aksesuar ve ekipman pazarlarının önde gelen yenilikçi firması olan Columbia Sportswear 1938 yılında Portland, Oregon’da kurulmuştur. Columbia ürünleri 100’den fazla ülkede satılmaktadır ve yenilik, kalite ve performans için uluslararası bir üne sahiptir. Columbia ürünleri, açık hava meraklılarını dış elementlerden korumak için geliştirilmiş yenilikçi teknolojilere ve tasarımlara sahiptir. Bu özelliği, konforu arttırır, ve açık hava etkinlikleri keyifli hale getirir.


Bir Cevap Yazın