Colın’s Sunlight ile En Hafif Yaz

COLIN’S yeni SUNLIGHT koleksiyonuyla yazın modasını belirliyor

1554189906_COLIN_S_DAY_Denimcity1

COLIN’S’in yaz renkleri ve hafifliğinden esinlenerek hazırladığı yeni koleksiyonu SUNLIGHT, yazın parıltısını sokaklara taşıyor. SUNLIGHT ile yazın en sıcak anları bile gençler ve kendini genç hissedenler için keyfe dönüşüyor.

Günün her saatine uyum sağlayan SUNLIGHT koleksiyonu hafif, ince ve yumuşak dokulu kumaşları ile yaz aylarında da jeanden vazgeçemeyenlerin kalbini fethediyor. Özgür ruhluCOLIN’S severler heyecanla bekledikleri yaz günlerinin enerji dolu ruhunu SUNLIGHT ile doyasıya yaşıyor.

1554189958_Colins_Erkek_159_90TL

Hafifliği ile yaz esintisi tadında olan COLIN’S SUNLIGHT, jean tutkunu erkek ve kadınlar için sıcak havalarda da tarzlarından ödün vermeden, kendilerini yansıtma özgürlüğü sunuyor. Hafifliğin hakim olduğu COLIN’S SUNLIGHT koleksiyonunda, pantolon, ceket ve gömleklerin yanı sıra hafif jean kumaşına sahip elbise ve etekler de yer alıyor.

1554189955_COLIN_S_DAY_2

COLIN’S’in jeani ve hafifliği bir arada sunduğu COLIN’S SUNLIGHT koleksiyonu tüm mağazalarda ve colins.com.tr’de jean tutkunlarını bekliyor.

1554190049_COLIN_S_DAY_4

COLIN’S Hakkında

Eroğlu Grubu tarafından 1983 yılında İstanbul’da kurulan COLIN’S, global arenada önemli başarılara imza atıyor. 1986 yılında İstanbul’da açılan ilk mağazasından sonra hızla büyüyen marka; bugün Türkiye, Rusya, Ukrayna, Belarus ve Romanya başta olmak üzere 38 ülkede 600’ü aşkın mağazaya ulaştı. Bir dünya markası olma yolunda büyük gelişim gösteren COLIN’S, modaya kazandırdığı ve dünyanın tercih ettiği ürünleri ile büyük beğeni topluyor.


Bir Cevap Yazın