Çok sayıda davetli katıldı Kitvak 23. Yılını kutladı

KİTVAK (Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı) 23. Yılını Parc Ceremonie Kilizman’nın muhteşem atmosferinde kutladı.

Çok sayıda davetlinin katıldığı gecede, çıktıkları bu zorlu yolda vakfa uzun yıllar emek veren Mütevelli Heyet Üyeleri de onurlandırıldı. Mütevelli Heyet Başkanı ve Vakıf Kurucusu Prof. Dr. Suat Çağlayan “Vakfımız çok büyük projelere imza atmıştır ve atmaya devam edecektir. Bu yolda yanımızda olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız” dedi ve Onursal Yönetim Kurulu Başkanlarına ve Mütevelli Heyet Üyelerine plaketlerini takdim etti. Yönetim Kurulu Başkanı YMM Ramazan Soncul da “Vakfımız, 3 büyük eseri (EÜ Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi, EÜ ve 9 Eylül Üniversitesi Hasta ve Hasta Yakınları Konukevleri) ile İzmir’e hizmet etmekten gurur duyuyor” diye konuştu.

665656

Mütevelli Heyet Başkanı ve Vakıf Kurucusu Prof. Dr. Suat Çağlayan ve Yönetim Kurulu Başkanı YMM Ramazan Soncul gecede yaptıkları konuşmada “Bizimle birlikte olan ve gücümüze güç katan siz değerli üyelerimize şükranlarımızı sunarız” dediler.


Bir Cevap Yazın