Çocuklara Karne Hediyesi Ege Perla’dan

Kapılarını açtığı ilk günden beri çocuklar için düzenlediği hem eğlenceli hem de yaratıcı etkinliklerle fark yaratan Ege Perla, karne hediyesi olarak hazırladığı özel programla 09- 10 Haziran’da küçük misafirlerini eğlenceli bir hafta sonuna davet ediyor.

Tüm gün sürecek etkinlikte birbirinden renkli aktiviteler, oyunlar, yarışmalar ve atölyeler çocukları bekliyor.

Eğitim-öğretim yılının kapanmasıyla karnelerini alan çocuklara hediyeleri Ege Perla’dan. Kışı ders çalışarak geçiren minik misafirler bu yaz tatiline ilk adımı 9-10 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek Ege Perla Çocuk Şenliği ile atacaklar. Birbirinden renkli aktiviteler, eğitici ve öğretici atölyeler, sihirbaz şov ve sokak oyunları ile eğlenceli bir hafta sonu vaat eden Ege Perla, dolu dolu bir program ile tüm küçük misafirlerini Ege Perla’ya davet ediyor.

Eski zamanların sokak oyunlarından seksek ve çuval yarışıyla tanışacak olan çocuklar balon modelleriyle ve rengârenk boyanacak yüzleriyle günlerine renk katacaklar. 09 Haziran Cumartesi günü saat 13:00’te başlayacak olan atölyelerde çocuklar el becerilerini geliştirme fırsatı bulurken evlerine yeni oyuncaklarıyla dönecekler. İlk olarak ahşap formula atölyesinde kendi arabalarını, sonrasında baykuş kozalak atölyesinde kızgın veya şaşkın baykuşlarını, günün sonunda da kukla atölyesinde kendi kuklalarını yapacaklar. Her atölye arasında eğlence yine çocuklarla olacak. Ahşap formula atölyesinden sonra sihirbaz, baykuş kozalaktan sonra pandomim şov, kukla atölyesinden sonra ise bubble show ile minikler en renkli günlerinden birini geçirecekler.

10 Haziran Pazar günü ise atölyeler kuklalar ile başlıyor. 13:00’te başlayacak kukla atölyesinden sonra 14:30’da ahşap formula, 16:00’da baykuş kozalak atölyesi çocukları bekliyor olacak.

Etkinlik alanında 12.00- 18:00 saatleri arasında sürecek olan şenliğin bir diğer renkli tarafı da çocukları bekleyen sürpriz lezzetler olacak. Pamuk şeker, limonata, dondurma arabalarıyla rengarenk macunlardan oluşan Osmanlı macun tezgahı gün boyu çocukları ağırlayacak.

En özel atölye çalışmalarıyla el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı bulacakları, gönüllerince eğlenip mutlu bir geçirecekleri bu ücretsiz şenliği kaçırmayın.

Tarih: 09- 10 Haziran

Yer:Ege Perla

Saat: 12:00- 18:00

09 Haziran Cumartesi 10 Haziran Pazar
13:00-14:00 Ahşap Formula Atölyesi Kukla Atölyesi
14:30-15:30 Baykuş Kozalak Atölyesi Ahşap Formula Atölyesi
16:00-17:00 Kukla Atölyesi

Baykuş Kozalak Atölyesi


Bir Cevap Yazın