ÇİÇEKLERİN GÜCÜ

Kendini anlatmanın ve iyi hissetmenin yolu kokulardan geçer. Her kadının kendini tanımlayacağı bir koku kesinlikle vardır. Özgürlük, şehvet, tazelik, gibi pek çok tanım The Body Shop’un White Musk Flora’sında birleşti!

1555145702_eps_jpg_1015817_3_White_Musk_Flora_EDT_60ML_SILV_BOX_INRBFPS087

Kendinize, sevdiğinize ya da Anneler Günü Hediyesi olarak annenize alacağınız muhteşem bir hediye The Body Shop’ta sizi bekliyor.

Bu çiçeksi, duyusal ve ferah koku, aromatik misk notaların eşliğinde hafif ve meyveli narenciye notaları ile birleşir. Uzun süre kalıcı olan White Musk Flora’nın üst notaları, mandalina, bergamot; orta notaları, şakayık, vadi zambağı; alt notları ise Hint Baklası ve kremsi sentetik miskten oluşur. Ayrıca, White Musk Flora’da Brezilya’dan gelen ve kokulu bileşikleri taşıyan ve buharlaşırken kokuyu yavaşça bırakan, Yerel Ticaret Organik Alkol kullanılıyor. Daha uzun ömürlü bir koku için White Musk Flora ürün yelpazesindeki ürünleri beraber kullanabilirsiniz.

Vücut için nazikçe köpüren temizleyici White Musk Flora Shower Gel, çiçeksi, şehvetli kokuyu ve aromatik misk notalarını, hafif, meyveli, narenciye notaları ve kalbinde bir buket çiçek notalarıyla birleştirir. Sabun içermeyen formül cildi taze, temiz hissettirerek köpürür. Temiz cilt, nemi ve kokuyu daha iyi tutar, bu nedenle bu duş jeli’ni kullanmak, cildinizi White Musk Flora serisindeki diğer ürünler için hazırlamanın mükemmel yoludur.

Bu şehvetli, aromatik ve çiçeksi kokusuyla birleşen kremsi, nemlendirici White Musk Flora Body Lotion, zengin, besleyici formülle nemi hapsederek cildin yumuşak, pürüzsüz ve nemli olmasını sağlar. Nemlendirilmiş cilt, kokuları daha iyi tuttuğu için parfümünüzün de daha uzun süre kalıcı olmasına yardımcı olur. Tüm bu seriyi tamamlayan vücut spreyi, White Musk Flora Body Mist’in, hafif ve zarif kokunun tüm gün sürmesine yardımcı olur ve gün içerisinde tazeleyerek kullanılabilir.

1555145708_eps_jpg_1023582_2_HAND_WASH_CACTUS_BLOSSOM_250ML_A0X_SILV_PCK_INRBFPS066

KAKTÜSTEN GELEN GÜZELLİK

Her biri kaktüs çiçeğinin çiçeksi meyveli kokusuyla beslenen vücut bakım ürünleri Cactus Blossom serisi, tek tek veya rutin bir bakımın parçası olarak kullanılabilen 4 eğlenceli formata sahiptir.

Çiçeksi meyveli, taze notalar birbirini tamamlar ve ürünler cildi nemli ve canlı bir koku ile kaplanmış hisseder. Formüllerin her biri, Fas’tan Yerel Ticaret ile elde edilen, gece çiçek açan kaktüs çiçeği özü bileşeni ile zenginleştirilmiştir.

Yoğun nemlendirme sağlayan ve cildi besleyen Cactus Blossom Body Butter, Gana’dan nemlendirici shea ve kakao yağı,
Nikaragua’dan susam tohumu yağı ve Brezilya’dan soya yağı içeriği ile cildi 72 saat boyunca nemli tutar.

Cildi nemli, pürüzsüz ve yumuşak bırakan hafif ve hızlı emilen Cactus Blossom Body Yogurt, Hyaluronik asit gün boyunca cilde sürekli nem sağlar. Gana’dan Nemlendirici shea yağı, İspanya’dan besleyici organik badem sütü karışımı ile 48 saat boyunca boyunca nemi hapseder.

Cactus Blossom Body Scrub, ölü cilt hücrelerini çıkarmak için cildi nazikçe temizler ve altındaki pürüzsüz cildin nemlendiriciyi daha iyi emmesini sağlar. Ahududu tohumu ve cildi nazikçe soymak için sulu silika ve Etiyopya’dan nemlendirici bal içerir.

Cildi temizlemek ve kokusuyla taze hissetmek için sabunsuz Cactus Blossom Duş Jeli ve Cactus Blossom El Sabunu ile de bu bakım zevkini köpürtebilirsiniz.

1555145720_eps_jpg_1096549_2_BODY_SCRUB_CACTUS_BLOSSOM_250ML_A0X_SILV_ANG_INRBFPS045

RÜNLERİN FİYAT BİLGİSİ:

WHITE MUSK FLORA EDT 60ML:199,90 TL

SHOWER GEL WHITE MUSK FLORA 250ML: 59,90 TL

BODY LOTION WHITE MUSK FLORA 250ML: 79,90 TL

FRA MIST WHITE MUSK FLORA 100ML: 139,90 TL

HAND WASH CACTUS BLOSSOM 250ML: 79,90 TL

BODY SCRUB CACTUS BLOSSOM 250ML: 109,90 TL

SHOWER GEL CACTUS BLOSSOM 250ML: 44,90 TL

BODY BUTTER CACTUS BLOSSOM 200ML: 99,90 TL


Bir Cevap Yazın