Cesur ve güçlü adımlar

DIVARESE

Uzun bir aranın ardından şehre döndüğümüz Sonbahar/Kış 2021-22 sezonunda Divarese, gerek tasarım detayları ve formlarla, gerekse rahatlık ve işlevselliği buluşturan parçalarla yeni sezonda karşımıza çıkıyor. 

Leopar, zebra, yılan, timsah desenleri ayakkabı ve çantalarda suni kürk ve tay tüyü görünümü ile bir araya gelerek cesur ve göz alıcı bir stil sunuyor. Bu sezon altın çağını yaşayan süet, siyah, bordo ve yeşilin yanı sıra kahverenginin her tonuyla farklı stillere hitap ediyor. Küt ve kare burun, asimetrik, kalın ve kitten topuk detayları, rahatlığından ödün vermeyen şehirli kadınlara konforu stille birleştiren alternatifler sunuyor. Sezon trendleriyle yorumlanan zamansız oxford, loafer ve babetler çabasız şıklığın temsilcileri olarak vitrinlerden sokaklara taşınıyor. 

Deri üzerine baskı ve kabartma uygulamaları ile zenginleşen tasarımlar Oxford, makosen, loafer, sneaker ve botlarda rahatlığı şıklıkla buluşturarak şehirli erkeklerin stilini tamamlayacak. Hafta sonu ritmi, rahat formlarda hayat buluyor ve taban malzemelerinin konforuyla erkekler için öncelikli tercih sebebi oluyor. Özellikle yüksek ve dişli tabanların yükselişte olduğu sezonda erkekler ofis ve şehir hayatından doğaya kaçışta, her güne ve her ana hitap eden Divarese tasarımlarından vazgeçemeyecek. 


Bir Cevap Yazın