Ceren Hindistan’a hapis istemi!

,VtLsd1JZm0OekEME9-cFqwKızı Arya Rima Aslan’ı tedavi ettirmediği iddiasıyla hakkında savcılık soruşturması devam eden ve 50 bin liralık tazminat davası açılan oyuncu ve manken Ceren Hindistan’a, eskiden birlikte yaşadığı Ümit Aslan’ın, televizyon programlarında ve sosyal medyada kendisi hakkında küçük düşürücü ifadeler kullandığını gerekçesiyle 1 aylık koruma kararı aldırdığı ortaya çıktı.

Mahkeme kararına rağmen Ceren Hindistan’ın hakaret içerikli ve küçük düşürücü açıklamalar yapmaya devam ettiğini öne süren Ümit Aslan, 3 gün zorlama hapsi kararı verilmesini istedi. Oyuncu Ceren Hindistan’ın 2.5 yaşındaki kızı Arya’nın böbreğinde tümöre rastlanmıştı. Hastalığı tespit eden Şişli’deki özel bir hastane, hemen kemoterapiye başlanması gerektiğini açıklamış, ancak Ceren Hindistan ise çocuğu için tedaviyi reddettiği iddia edilmişti.

Bunun üzerine hastane de çocuğun tedavisinin devam ettirilmesi için İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak Ceren Hindistan’a dava açmıştı. Mahkeme küçük kızın tedavi evraklarının hastaneden istenmesine, evraklar geldiğinde çocuğun acil olarak Adli Tıp Kurumu’na sevkine ve davanın baba Ümit Aslan’a bildirilmesine karar vererek duruşmayı ertelemişti. Bunun üzerine Ceren Hindistan, televizyon programlarında ve sosyal medyada hem hastane hem de bir dönem birlikte yaşadığı Ümit Aslan hakkında çarpıcı açıklamalar yapmıştı.


Bir Cevap Yazın