Can Yaman’dan kariyer rekoru!

Can Yaman, IMDb’nin Starmetre listesinde dünya çapında 11 milyonu aşkın isim arasından ilk 3000’e girdi ve Türk oyuncular içinde birinci oldu.

can-yaman-182707JO

‘Erkenci Kuş’ dizisiyle büyük bir yükselişe geçen Can Yaman adından söz ettirmeye devam ediyor. Başarılı oyuncu son olarak gittiği İtalya’da hayranlarının büyük bir ilgisiyle karşılaşmıştı. Oyuncunun sevenleri kaldığı otelin önüne gelmiş ve Can Yaman’la fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışmışlardı. Yaman bu durumu, “Bu arada İtalya’da bu kadar sevilmemin başlıca sebebi şu anda televizyonda yayınlanmakta olan önceki dizim Dolunay.. Erkenci Kuş şu an burada youtubedan altyazılı bir şekilde takip ediliyor ve daha az biliniyor. Umarım Dolunay gibi o da kısa bir süre içerisinde televizyonda olur.” ifadeleriyle açıklamıştı.

IMDB’de Türk oyuncular arasında zirveye yerleşti?

Can Yaman bu hafta ise dünyanın en önemli sinema veri tabanı IMDb’nin Starmetre listesinde 11 milyon kişi arasında 2281. oldu ve Türk oyuncular arasında zirveye yerleşti. Can Yaman bu haberi sosyal hesaplarından yaptığı şu paylaşım ile duyurdu:

resim-182346OJ


Bir Cevap Yazın