Cadılar Bayramı’na özel koleksiyon

vans horror

Bu sezon Vans, klasik ve bilinen korku hikayelerine hayat vermek adına, onların en korkutucu anlarından bazılarıyla ikonik ayakkabı ve giyim ürünlerinin yorumlandığı Vans X Horror koleksiyonu için Warner Bros. ile bir araya geliyor.

Gerçek korku ikonları yaratan Warner Bros., 80 yılı aşkın süredir en sevilen korku filmlerini üretti. The Shining’in ürkütücü ikizleri, The Exorcist ve The Lost Boys’un şeytanice ele geçirilmiş karakterleri, Friday the 13th, Nightmare on Elm Street ve IT’deki ürkütücü zihinler ile Warner Bros., korkutucu kelimesi ile eş anlamlı hale geldi.

Klasik Checkerboard deseni üstüne IT filmindeki ikonikleşmiş kırmızı balonların olduğu Vans Era ve SK8-Hi’daki The Shining’in tekrarlanan parlak metin logosunun yanı sıra alt tabanı boyunca el yazısıyla yazılmış filmden cümleler ile klasik korku filmlerindeki en korkunç anları yeniden canlandırıyor.Vans x Horror koleksiyonundaki erkek giyim ürünleri, Friday the 13th’deki karanlıkta parlayan hokey maskesi baskılı polar kazak ve Freddie Kruger’in pençelerinin yırttığı 600D polyesterden yapılan A Nightmare on Elm Street Ward Crossbody çantasıyla bizleri en sevdiğimiz sahnelere götürüyor. Çok yakında satışta olacak bu koleksiyon kaçırılmamalı. 


Bir Cevap Yazın