Bvlgari’nin eşsiz mücevherleri Bodrum’da

bvlgari bodrum açılış

İtalyan lüks mücevher markası Bvlgari, yeni Bodrum mağazasını görkemli bir etkinlikle kutladı.

Dünyanın önde gelen lüks mücevher markası Bvlgari, Bodrum’un çekim noktası Yalıkavak Marina’da kapılarını açan Türkiye’deki ilk yazlık mağazasını, üst düzey davetlilerin bir araya geldiği çok özel bir etkinlikle kutladı. Markanın CEO’su Jean-Christophe Babin’in ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte Bvlgari Türkiye marka elçisi Serenay Sarıkaya ve Bvlgari marka dostu Anna Cleveland da bulunuyordu. 

Cüretkarlığın, geleneksel ile modernin eşsiz birleşiminin, özgünlüğün ve Romalı estetiğin temsilcisi, dünyanın önde gelen İtalyan lüks mücevher markası Bvlgari, Capri, Mikonos, St. Tropez, İbiza ve Dubai gibi gözde tatil destinasyonlarıylarıyla birlikte Bodrum’da da yepyeni yazlık mağazasını açtı. Marka, Bodrum’un gözde lüks alışveriş noktası Yalıkavak Marina’da kapılarını açan mağazasını çok özel bir davet ile kutladı.

Bvlgari’nin benzersiz mücevher, saat ve aksesuar koleksiyonlarının yanı sıra en seçkin tatil destinasyonlarında yer alacak olan seçili özel parçalar da sezon boyunca mağazada yerini alacak.


Bir Cevap Yazın