Büyüleyici bakışların sırrı buğulu göz makyajı

yaemina beauty

Puslu havaların vazgeçilmezi buğulu göz makyajı bakışlarınıza seksilik katarken “Yaemina Beauty Needed Göz Kalemi”nin kolay uygulaması dakikalar içinde büyüleyici bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Yaemina Beauty Needed Göz Kalemi, dakikalar içerisinde buğulu göz makyajının kusursuzca uygulanmasına olanak tanırken homojen şekilde dağılan ve akmayan yumuşak yapısı sayesinde kusursuz bir uygulama sunuyor. 

Uygulamanın yoğunluğunu kontrol ederek hem iş hayatında hem günlük yaşamda hem de gece makyajında kullanılabilen ve pratik uygulamasına rağmen saatlerce uğraşılmış görünümü veren buğulu göz makyajı, bakışlarıyla fark edilmek isteyen kadınların vazgeçilmezi. Göz şekliniz küçükse kalem uygulamasını gözlerinizin dış köşelerinde yoğunlaştırıp şakaklarınıza çekerek dağıtabilir ve böylelikle badem göz görünümüne ulaşabilirsiniz. Büyük gözlerinizi daha puslu hale getirmek için ise uygulamaya göz içlerinden eşit bir şekilde başlayıp dairesel fırça darbeleriyle uygulamayı tamamlayabilirsiniz. 

Seksi ve etkileyici bakışları vurgulamak için tek kat uygulamada dahi takma kirpik etkisi veren Yaemina All Night Long maskara ile görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. 


Bir Cevap Yazın