Burç Yorumu

Koç
Koç

Boğa
Boğa

İkizler
İkizler

Yengeç
Yengeç

Ortaklı işlere, parasal konulara ve psikolojik açıdan daha hassas bir dönem yaklaşıyor. Yatırımlar ve finansal işlerde önemli ilerlemeler içerisinde olabilirsiniz. Bu dönemde mesleki alanda son derece atılımcı ve cesur davranabileceğiniz görülüyor. Olayların temposu hızlanmakta. Kafanızdaki endişelerden uzaklaşmalısınız. 11’indeki Ay tutulması gelirlerinizi ve parasal işbirliklerini özellikle öne çıkarmakta. Çalışma hayatınıza çok daha odaklı olabilirsiniz.

Aslan
Aslan

Bugünlerde karşıt burcunuz Saka’da ilerleyen Güneş son altı aydır gündemde kalan koşulların değişmeye başladığını gösteriyor. Siz de önemli değerlendirmeler içerisindesiniz. Özellikle bu hafta ilişkileriniz ve başkalarından alacağınız görüşler çok dikkat çekici olabilir. Ortaklaşa konularda daha iyi bir dinleyici olmaya bakmalısınız. Karşıt görüşlere daha duyarlı olabilirsiniz. 11’inde burcunuzda gerçekleşen Ay tutulması duygusal hayatınızı ve ailenizi ilgilendirebilecek kişisel konulara, farkındalıklara işaret ediyor.

Başak
Başak

Kendinizi vermeniz gereken koşullar içinde olabilirsiniz. Böyle zamanlarda çalışma koşullarında değişiklikler söz konusu olabilir. Bedensel olarak da daha özenli olmalısınız. Yakın çevrenizde ziyaretler, hassasiyetler dikkat çekmeye başlıyor. Mesleki alanda organize olmaya bakın. 11’indeki Ay tutulması kişisel açıdan önemsediğiniz ancak dile getirmekte zorlandığınız konuları öne çıkarmakta. Hassaslaşabilirsiniz.

Terazi
Terazi

Hayata daha pozitif ve heyecanlı şekilde yaklaşabileceğiniz günlerdesiniz. Yakın beraberlikler, flört ya da ciddi ilişkiler de gündemde olabilirsiniz. Duygularınızı daha hızlı belli edebilirsiniz. Eve ve ailenize yönelik önemli kararlar gündeme gelebilir. Düşüncelerinizi anlatmakta zorlanmayacaksınız. 11’indeki Ay tutulması gelecek beklentileriniz yönünde sizi daha iyimser ve heyecanlı kılıyor. Bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz.

Akrep
Akrep

Bu dönemde Saka burcundaki Güneş özellikle aileniz, babanız ya da toprağa, gayrimenkullere ait konulara vurgu yapmakta. Kişisel önceliklerinizi daha iyi düşünmelisiniz. Evde tamamlanması gereken uğraşlar olabilir. Aynı zamanda yakın çevrede hareketlilik de artıyor. Uzaklarla ilgili konularda daha hızlı ilerlemeler söz konusu. 11’indeki Ay tutulması ise özellikle iş hayatında önemsediğiniz ya da bir şekilde sizin adınızı öne çıkarabilecek konuların hassasiyet getirdiğini anlatmakta. Daha çok dikkat çekebilirsiniz.

Yay
Yay

Yeni şeyler öğrenmek, aktarmak ve paylaşmak daha olumlu ve harekete geçirici olabilir. Yolculuklar, yakın ya da uzak çevreniz hayatınıza değişiklikler getirmekte. 7’si sonrasında ortaklaşa bir alanda çözülmesi gereken işler de var. 11’indeki Ay tutulması özellikle akademik konular, uluslar arası konular ya da medyayı içine alan gelişmelere ışık tutmakta. Fikirlerinizle öne çıkabilirsiniz.

Oğlak
Oğlak

Kişisel gelirlerinizi arttırabileceğiniz ve olumlu yönde harcamalar yapabileceğiniz günlerdesiniz. Aynı zamanda grup çalıması, teknik konular ve yeteneklerinizi kullanabileceğiniz işler öne çıkıyor. 7’si civarında ortaklaşa bir konuda karar vermek hızınızı arttıracak. Yeniliklere daha açıksınız. 11’indeki Ay tutulması şahsen önemli gördüğünüz ve gurur konusu yaptığınız bir konuda yeniden düşünmenizi gerektirebilir.

Kova
Kova

Pek çok açıdan daha kolay ilerleme sağlayabileceğiniz günlerdesiniz. Bazı uğraşlar ve tamamlanması gereken işler olabilir. Her zamanki orijinal bakış açınızı daha iyi ortaya koyabilirsiniz. 11’indeki Ay tutulması kişisel ilişkilerinizde bazı hassasiyetler ve karşınızdakini daha iyi dinleme gereği getirmekte. İlişkilerde farkındalığınızı arttırabilirsiniz.

Balık
Balık

Bugünlerde koşullar biraz karışık ve belirsiz olabilir. Çalışma hayatınızda ve parasal konularda daha kararlı olabilirsiniz ancak harcamalarınızı da dengelemeye bakın. Saka burcundaki Güneş henüz tam netleşmemiş ya da gizli kalan durumlara işaret etmekte. Düşüncelerinizde pratik olmaya özen gösterin. Sevdiklerinizle ilgili konularda, çocuklarla ilgili işlerde daha çok şey yapabilirsiniz. 11’indeki Ay tutulması özellikle iş ve çalışma ortamınıza ait konulara, sağlık ve hizmet konularına vurgu getiriyor.