Burç Yorumu

Koç
Koç

İlişkilerinizde gelişmeler yaşanabilir. Kendinizi daha sakin ifade edeceksiniz ve böylece zıtlaşmalar ortadan kalkacak. Haftanın ortalarına doğru aileniz için fedakarlık yapmanız gerekebilir. Ortak para konularında ya da miras konusunda bir anlaşmazlık çıkabilir. Daha sabırlı ve sakin davranmalısınız.

Boğa
Boğa

Bu hafta iş hayatınız yoğun geçebilir. Fakat fırsatları iyi değerlendirirseniz iş hayatınızda bir yükselme söz konusu olabilir. Bu arada ailenizi de ihmal etmemelisiniz. Aşkta ve evlilikte gerilimli anlar yaşamanız söz konusu. Akışına bırakmanızı tavsiye ederiz. Maddi anlamda tedbirli olmalısınız.

İkizler
İkizler

Bu hafta iş anlamında daha yaratıcı ve dışa dönük olabilirsiniz. Aktif yapınız ve konuşkanlığınız sayesinde herkes size sempati duyabilir. Fevri davranmamaya özen göstermelisiniz. Bazı olaylarda sessiz kalmak sizi her zaman haklı çıkartacaktır. Haftanın sonuna doğru sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Yengeç
Yengeç

Yoğun iletişim trafiğine ara vermek isteyebilir, kendi iç dünyanıza dönebilirsiniz. Aile ve evlilik konularında bazı endişeler geliştirebilirsiniz fakat bunlar yersiz endişeler olacaktır. Dünya, nasıl bakarsanız öyle gözükecektir. Sonbahar seyahati istekleriniz doğrultusunda harakete geçmeye yardımcı olabilir.

Aslan
Aslan

Yakın çevrenizde değişiklikler meydana gelebilir. Girdiğiniz ortamlarda can sıkıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz, fakat güçlü karakter yapınız sayesinde olumsuz olayları bir fırsata çevireceksiniz. Yeter ki isteyin... Bu hafta tamamen iş odaklısınız. Toplantılardan yüzünüz gülerek ayrılacaksınız..

Başak
Başak

Bu hafta iş ile ilgili konular içinizde ağır basacak. Maddi anlamda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz fakat haftanın sonlarına doğru bir dostunuzdan veya yakın çevrenizden gelecek yardımla maddi sıkıntınızı savuşturabilirsiniz. Kişisel konularınızda da özen göstermeniz gerekebilir. Kendinizi dinleyin.

Terazi
Terazi

Bu hafta haritanızda değişimler ve yeni başlangıçlar söz konusu. Artık eskileri kafanızdan atmalı, yeni sevgilere yelken açmalısınız. Dışarıda sevginizi bekleyen bir çok şey var. Sizin için bir aydınlanma haftası olabilir bu hafta. Yeni başlangıçlarınız uğur getirecek. Bir şans verin.

Akrep
Akrep

İlişkilerinizde daha duyarlı olacağınız bir hafta sizi bekliyor. Bu hafta haritanızda daha duygusal bir Akrep gözüküyor. Aile konularında da son derece hassas olmanız muhtemel. Haftanın sonuna doğru kişisel olarak güven sizin için çok önemli bir hale gelecek. İş hayatınızda özen söz konusu.

Yay
Yay

Gireceğiniz sosyal ortamlar size ilham verecek. Biraz daha hobilerinizle ilgilenmek isteyebilir, kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar ve yeni aşk söz konusu olabilir. Uzun zamandır atmak istediğiniz ama atamadığınız hamleleri bu hafta atabilirsiniz. Maddi konuda tedbirli olmalısınız..

Oğlak
Oğlak

Bu hafta iş hayatınız yoğun olabilir, yazışmalar ve görüşmeler çoğunlukta olacak. Fakat eşinize veya aşk hayatınıza da zaman ayırmanız gereken durumlar söz konusu. Arkadaş çevrenizi daraltmak isteyebilirsiniz. Bu hafta içinize dönük bir ruh haliniz var. Seyahatler canınızı sıkabilir.

Kova
Kova

Bu hafta yakın çevrenizden biraz uzaklaşarak aykırılık yapmak isteyebilirsiniz. Uzun yol seyahatleri huzursuz ruhunuza iyi gelebilir. Hayatınızda bazı şeyleri değiştirmek ve yenilenmek isteyebilirsiniz. Her şeye olumlu açıdan bak-maya çalışın. Maddi konuda tedbirli olmalısınız.

Balık
Balık

Duygusal konular kafanızı meşgul edebilir. Maddi gücünüzü ilişkilerinizde dengeli olarak kullanmanız gerekiyor. Savurgan olmamanızda fayda var. Boş umutlara ve hayallere kapılmamalı bir an önce elinizdekileri gözden geçirip mantıklı haraket ederek karar vermelisiniz. Harakete geçin.