Burç Yorumu

Koç
Koç

Sevdiklerinizle ve ailenizle zaman geçireceğiniz bir haftanın içerisindesiniz. 13’ünden sonra iş hayatınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu duruma hazırlıklı olun. 14’ünden sonra eşinizle ve ailenizle keyifli günler geçireceksiniz. 18’inde ise duygusal konulara odaklanmaya devam edebilirsiniz.

Boğa
Boğa

Haritanızda şu aralar gayrimenkullerle ilgili yenilik ve değişiklik gözüküyor. 13’ünden sonra işle ilgili önünüze yeni fırsatlar çıkabilir. Ayın 14’ünde iş ortamınızdaki ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekirken, ayın 18’inde eşinizle daha çok ilgilenmeniz gerekecek. Sağlığınıza dikkat etmenizde de yarar var.

İkizler
İkizler

Kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir haftaya merhaba deyin! Daha sosyal olacaksınız. 13’ünde kendinizi finansal kriz içerisinde bulabilir ve yakınlarınızdan destek alabilirsiniz. Ayın 14’ünde yeni bir aşk söz konusu olabilirken, 18’inde ise sizi yoran bir konu üzerine odaklanabilirsiniz.

Yengeç
Yengeç

Bu hafta parasal konulara odaklanabilir ve duygularınızı göz ardı edebilirsiniz. Ayın 13’ünde elinize bir miktar toplu para geçebilir ve maddi anlamda rahatlayabilirsiniz. 14’ünde ise sevdiklerinize yoğunlaşabilirsiniz. 18’inde aileniz ya da eğlence hayatınız için harcamalar yapabilirsiniz.

Aslan
Aslan

Bu hafta, size yeni fikirler ve ilerleme isteği ile ge-liyor. Sosyal hayatınızda yoğun trafik yaşayabilir-siniz. Ancak ayın 13’ünden sonra sağlığınızla ilgili konulara daha bilinçli yaklaşmalısınız. 14’ünde iş anlamında yeni adımlar atacaksınız. 18’inde ise miras konuları gündemde olabilir.

Başak
Başak

Bitişler ve başlangıçlar durumlar sizi bekliyor. 13’ü sonrasında çocuklarla ya da sevdiklerinizle ilgili bir konuda daha sakin olmalısınız. Riskli bir durum ya da bahis gündeme gelebilir. 14’ünü iyi değerlendirmeye bakın. 18’inde ise kafanızı kurcalayan konular üzerinde önemli ilerlemeler var.

Terazi
Terazi

Yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz bir haftadasınız. Ayın 13’ünden sonra sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ayın 14’ünden 18’ine kadar olan süre içerisinde özgüven tazeleyecek ve yeteneklerinizi ortaya koyacaksınız. 18’inde harcamalarınızda biraz daha kontrollü davranmalısınız.

Akrep
Akrep

13’ünden sonra zihniniz yoğun ve karışık olabilir. Daha dikkat çekici olacaksınız. 14’ünden sonra zihinsel açıdan meşgul edici durumlar öne çıkabilir. Düşüncelerinizde daha sakin kalmalısınız. 18’ünde de yine aynı durum söz konusu, ilişkilerinizde daha sabırlı olmalısınız.

Yay
Yay

Yeni hafta, yeni insanlarla geliyor. Daha çok seyahat fırsatı bulabileceğiniz bir haftadasınız. Ayın 13’ünden sonra sağlığınıza dikkat etmeniz gerekirken 14’ünden sonra ise gelecek beklentileriniz açısından çok ümit verici adımlar atabilirsiniz. 18’inde ise gereksiz risklere girmemelisiniz. Tedbirli olun.

Oğlak
Oğlak

İşinize daha çok yoğunlaşmanız ve bazı şeyleri düzeltmeniz gerekiyor. 13’ü sonrasında burcunuza geri dönen Mars daha önce tamamlanmamış bir işi yeniden ele alabileceğinizi işaret ediyor. 14’ünde kafanızı dinlemek ve dinlenmek isterken 18’inde projeleriniz için başkasından destek alabilirsiniz.

Kova
Kova

Karşınızdaki insanları daha iyi dinlemelisiniz. Ayın 13’ünden sonra ani kararlar vermemeli ve sabırlı davranmalısınız. 14’ünden sonra ise güzel günler sizi bekliyor. Sizin için önemli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. 18’inde de hafta sonu olmasına karşın sizi meşgul edebilecek uğraşlar çıkabilir.

Balık
Balık

İş hayatı açısından oldukça yoğun bir döneme girmektesiniz. Ayın 13’ünden sonra arkadaş ortamında daha sakin olmalısınız. 14’ünde ise maddi konularda çok daha avantajlı olabilirsiniz. Miras konuları gündeme gelebilir. 18’inde kişisel gelişiminiz konusunda daha çok çaba gösterebilirsiniz.