Burç Yorumu

Koç
Koç

Başkalarından göreceğiniz tavır ve tepkilerin önemi büyüyor. Tek başına hareket etmek pek kolay olmayabilir. Aynı zamanda parasal konular ve harcamalarınızla ilgili yeni kararlar da mümkün. Bu dönemde uzaklarla ilişkiler, eğitim ve yolculuklar hız kazanabilir. mümkün.


Boğa
Boğa

Karşıt burcunuza ilerleyen Venüs, aşk hayatınıza ve ortaklaşa konulara büyük bir canlılık getirmekte. Yeni önerilerle karşılaşabileceğiniz, gibi yeni beraberlikler de kurabiliriz. Tek başına hareket etmek pek kolay olmasa da, güzel fırsatlar ve ilerleme olanakları var. Yakın çevreniz ve ailevi konular hareket kazanmakta

İkizler
İkizler

Zaman alan uğraşlar, iş ortamına yönelik konular ve karşılıklı işler önem kazanmakta. Akrep burcuna ilerleyen Venüs kadınlarla ilgili uğraşlara, sağlıkla ilgili konulara işaret edebilir. Elinizde çok iş var ve gittikçe de işler büyümekte. Kendinize de zaman ayırmalısınız. Pozitif haberlere ve düşüncelere açık olabilirsiniz.

Yengeç
Yengeç

Pozitif ve daha fazla iyimserlik getiren gelişmeler var. Hayatın güzel ve eğlenceli yönlerine zaman ayırabilirsiniz. Sevdiklerinizle, çocuklarla ilgili konular olumlu biçimde gündeme geliyor. Kuşkusuz zevkler için harcamalar da artabilir. Ev ve güvenlik işleri için daha çok şey yapabilirsiniz.

Aslan
Aslan

Ailenizle ve yakın çevrenizle ilgili gelişmeler sizi daha fazla meşgul ediyor olabilir. Özel hayatınıza ait konu-larla daha ilgili olabilirsiniz. Aynı zamanda evdeki atmosfere hareketlilik getirecek durumlar da var. Ancak yakınlar, kardeşler ve genel olarak görüşmelerinizde biraz daha sakin hareket etmelisiniz.

Başak
Başak

Parasal işler ve zihinsel açıdan konsantrasyon gereken konular önem kazanmakta. Düşüncelerinizde verimli olabilirsiniz. Ancak bir yandan da tartışmalara ve özellikle masraf çıkarabilecek koşullara dikkat etmelisiniz. Evde ve yerleşime yönelik konularda yeni haberler, değişiklikler var..

Terazi
Terazi

Mars burcunuzda ilerlemeye devam ederken, kişisel konularda daha girişken ve sabırsız olabilirsiniz. Çok şey yapabileceğiniz gibi, biraz da akılcı ve sakin ol-maya bakmalısınız. Bu konular özellikle parasal işler söz konusu olduğunda daha fazla önem kazanabilir. Sorumluluklarla ilgili değişiklikler gündeme gelebilir..

Akrep
Akrep

Venüs’ün burcunuza girmesi ile birlikte, ilişkiler, aşk ve keyif veren temalar hayatınızda daha çok vurgulanıyor. Aşk hayatında heyecan verici ama aynı zamanda fazla iniş çıkışlı, kontrol edilmesi daha güç günlerdesiniz. Kimi zaman gizli kalan konular gündeme gelebilir. Tutkularınız ön planda.

Yay
Yay

Yakın ilişkileriniz konusunda bazı huzursuzluklar, karışıklıklar gündeme gelebilir. Kadınlarla ilgili konular hassasiyet gösterebilir, gizli durumlar söz konusu olabilir. Bu konular arkadaş çevresinde de yaşanabilir. Merkür burcunuzda ilerleyerek görüşmeleri, zihinsel konuları hareketlendiriyor.

Oğlak
Oğlak

Mesleki konulara, sorumluluklara yönelik artan bir vurgu var. Gelecek beklentilerinizi gözden geçirebilirsiniz. İş hayatında daha çok şey yapmak arzusu gündeme geliyor ancak bu alanda rekabet ve mücadele de söz konusu olabilir. Mesleki konularda ortaklıklar hassasiyet yaratıyor olabilir..

Kova
Kova

Sizi öne çıkaran imkanlar, ilerlemeler ve özellikle kariyer alanında daha istekli olabileceğiniz imkanlar var. Jüpiter’in konumu tanınma ve ilerleme getirmekte. Hareketsiz kalmamalısınız. Aynı zamanda akademik uğraşlar, yayıncılık, medya ile ilgili uğraşlar da heye-can getirebilir..

Balık
Balık

Akrep burcunda ilerleyen Güneş ve Venüs, uzak-larla ilişkilerinizi, yolculukları ve eğitsel konuları canlandırıyor. Hayata daha pozitif bakabileceğiniz, yabancılarla ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Finansal alanda daha temkinli olmalısınız.