Burç Yorumu

Koç
Koç

Bu dönemde yeni bir tempo ortaya çıkıyor. Pek çok konuda muhasebeler ve değerlendirmeler var. İlişkilerinize, evlilik ve ortaklıklar konusuna daha dengeli şekilde yaklaşmalısınız. Karşıt durumlar artabilir. Yeni bir şey öğrenmek ve eğitim konularında daha kalıcı bir çaba içerisinde olabilirsiniz. İşle ilgili detayları ihmal etmemelisiniz. Gelecek beklentileriniz yönünde hızlanan adımlar içinde olabilirsiniz. Gruplar, sosyal işler ve arkadaşlıklar açısından daha heyecan verici olabilir.

Boğa
Boğa

Bu hafta iş ortamına yönelik konular, çalışma hayatınız, sağlık ve düzen konularında hareketlilik görülmekte. Enerjinizi iyi kullanmaya özen göstermelisiniz. Ortaklaşa konularda uğraşılar, borç, alacak işleri ya da sizi bir ölçüde endişelendiren durumlar dikkat çekebilir. Esnek kalmaya bakmalısınız. Mesleki alanda, sorumluluklar konusunda daha fazla ilerleme elde edebileceğiniz koşullar olabilir.

İkizler
İkizler

Bu hafta girişimlerinizde daha tutkulu, heyecanlı ve cesur olabilirsiniz. Aşkta ve spekülatif konularda hızlı adımlar mümkün ancak tartışma çıkarabilecek durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Eşinizle ya da ortaklı konular içinde daha sağlam bir temel atmaya gayret etmelisiniz. Esneklik göstermeniz gerekebilir. Hedefleriniz yönünde biraz daha gerçekçi olmaya bakın. Kendinizi daha şanslı hissedebileceğiniz, yeni insanlar, yeni çevreler gündeme gelebilir.

Yengeç
Yengeç

Eve, toprağa, güvenlik ve ailevi konulara yönelik işlerde biraz daha sakin ve dengeli kalmaya özen göstermelisiniz. İş ortamına yönelik konularda daha fazla çaba ve uğraş söz konusu. Enerjinizi dengede tutmaya, dinlenmeye de zaman ayırın. Aşkta canlanma var. Bazı endişe yaratan durumlar, borçlar, banka işleri ya da miras gibi paylaşımlı konularla daha çok ilgilenmek durumunda olabilirsiniz.

Aslan
Aslan

Bu haftadan başlayarak yakın çevrenizdekiler, kardeşler ya da çevresel değişiklikler sizi zihinsel anlamda daha aktif ve girişken kılmakta. Sözlerinizi daha iyi kullanmaya ve tartışmalara dikkat etmeye çalışmalısınız. Çocuklarınız ve sevdiklerinizle ilgili konularla daha yakından ilgilenebilirsiniz. Parasal işlerde daha uyanık olmaya bakın. Eve, toprağa yönelik konular olumlu değişiklikler getirebilir. Eşinizle ilgili konularda ya da ortaklıklarda daha fazla şey yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Başak
Başak

Güneş burcunuzda ilerlerken size yeni motivasyonlar, istekler ve girişim arzusu getirmekte. Bu dönemde maddi konulara, harcamalara ve işle ilgili konulara daha fazla odaklanma söz konusu. Özellikle harcamalardaki artışa dikkatli yaklaşmak gerekebilir. Destek te arayabilirsiniz. Eve ve yerleşime, ailenize yönelik konularda büyük bir hareketlilik var. Dağılmamaya bakmalısınız. İlişkilerde gerçekçi olmak gerekebilir. İş ve çalışma konularında daha fazla uğraşı, grup çalışmaları var.

Terazi
Terazi

Bu hafta sizde hızlanan adımlar ve öne çıkma arzusu olabilir. Bu dönemde bir süredir beklemede ya da hazırlık aşamasında olan konular artık başlayabilir. Ancak yine de düzen ve organizasyon gerektiren işlere dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizde çok hareketlilik ve artan bir iletişim söz konusu. Yaratıcı alanlarda, sevdiklerinizle ya da çocuklarla ilgili konularda daha hızlı ilerleyebildiğinizi görebilirsiniz. Yeni kazançlar da gündemde.

Akrep
Akrep

Bu dönemde ilişkilerinizde ve hayatın keyifli konularında daha tutkulu ve heyecanlı olabilirsiniz. Ancak ilişkiler alanında daha uyanık olmak ve sonu belli olmayan durumlara girmemek gerekiyor. İş ve kazançlar alanında daha yüksek bir motivasyonla hareket edebileceğinizi söyleyebiliriz. Evinize ve özel hayatınıza yönelik bir konuda yapabileceğiniz daha çok şey olduğunu görebilirsiniz.

Yay
Yay

Bu hafta iş ortamındaki grup çalışmaları ve yeni hedefler doğrultusunda daha enerjik davranabilirsiniz. Arkadaşlıklar ve sosyal işler açısından da hızlanan koşullar var. Bu dönemde hedefleriniz yönünde oldukça etkinsiniz. Ailevi bir konu ya da kişisel istekleriniz yönünde oldukça çaba içerisindesiniz. Dağılmamaya bakmalısınız. Aşkta ise biraz daha gerçekçi olmak gerekiyor. Yakın çevrenizde hareketlilik, görüşmeler, kardeşler ve ziyaretler açısından hızlanan bir tempo söz konusu.

Oğlak
Oğlak

Bu hafta size her konuda ama özellikle iş hayatında, evlilikte ve ortaklı hedeflerde daha hırslı ve mücadeleci bir duruma getirebilir. İş hayatında biraz daha sakin ve diplomatik kalmaya özen göstermelisiniz. Ancak hakkınızı armanız gereken durumlar da ortaya çıkabilir. Elde olmayan nedenler söz konusu olabilir. Daha çok paranızı, birikimlerinizi, iş hayatınızı ilgilendiren olaylar var. Hızlı bir ilerleme içinde olabilirsiniz. Daha fazla desteğe de ihtiyacınız olabilir.

Kova
Kova

Bu hafta size yabancılarla ilgili gelişmeler, eğitim ve inançlarınızla ilgili konularda daha girişken bir tavır içinde olabileceğinizi gösteriyor. Düşüncelerinizi savunma konusunda daha kararlı adımlar atabilirsiniz. Gruplar, arkadaşlıklar içinde yeni istekler, temeller söz konusu. Enerjinizi yapıcı yönde kullanabilirsiniz. İş hayatında ilişkilerinizi daha iyi yönetmelisiniz. Şahsi projelerinize, kişisel isteklerinize yeni bir yön verebileceksiniz.

Balık
Balık

Bu dönem sizi muhasebeler, durum değerlendirmesi yapmaya zorluyor. Ayrıca finansal işlerde, ortaklı konularda, yatırımlar ve birikimler alanında daha sakin ve dengeli düşünmeye bakmalısınız. Kimi zaman endişe ya da korku yaratabilen konular da dikkat çekebilir. İş hayatında ve sorumluluklar konusunda daha dikkat çekici adımlar atabilirsiniz. Hedeflerinizi dağıtmamalısınız. Sosyal konular, kimi zaman fedakarlık içeren durumlar gündeme gelebilir.