Burç Yorumu

Koç
Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Burcunuzda yan yana gelen Mars ve Jüpiter bu dönemde size şanslı girişimler ve cesaret getiriyor. Yeniliklere odaklısınız ve doğru zamanda doğru yerde olabilirsiniz. Bununla ile birlikte görüşmeler, ziyaretler ve zihinsel açıdan daha hızlı olabileceğiniz imkanlar var. Çalışma koşulları ve hizmet içeren konulara zaman ayırmak gerekebilir. Yeni kaynaklar ve kazanç imkanları üzerinde durmalısınız. Belirli sınırlamaları, sorumlulukları es geçmemelisiniz. Bu dönemde evinize, ailenize yönelik girişimlerinizde daha etkin olabilirsiniz.

Boğa
Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs) Bu dönemde çok fazla düşünülmeden atılmış adımlar gündeme gelebilir. Bugünlerde yeniay para alanında bir başlangıç ve gelirleriniz açısından daha dikkatli ve sorumlu olabileceğiniz koşullara işaret etmekte. Yaratıcı olabileceğiniz imkanlar var. Venüs de size rahatlama ve şanslar getirmekte. Ancak çok net olmayan adımlar da söz konusu. Riskli işlerde biraz daha dengeli olmaya çalışmalısınız. Önümüzdeki günlerde yakın ve aile çevrenizde, düşüncelerinizde hassasiyetlerinizi daha fazla anlatma imkanı bulabilirsiniz.

İkizler
İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran) Bu hafta burcunuzda gerçekleşen yeniay kişisel alanda daha dikkat çekici adımlar atabileceğinizi ve önceliklerinizi değiştirebileceğinizi gösteriyor. Güneş size şahsi alanda kararlılık getirmekte. Haftanın ilk günlerinde gruplar ve arkadaşlıklar içinde, sosyal alanda yükselen enerjiler ve hevesler dikkat çekmekte. Bu dönemde ev ve yerleşim konuları da önemli sayılır. Ancak aceleci olmamalısınız. Bu günlerde paranızı ve işinizi ilgilendiren konularda hassasiyetler ve dalgalanmalar söz konusu olabilir.

Yengeç
Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz) Bu dönemde istek ve hedeflerinizde oldukça girişken ve risk alarak ilerleyebilirsiniz. İş hayatında kendinizi göstermek isteyebileceğiniz olanaklar var. Önümüzdeki günlerde yeniay çok net olmayan ya da henüz kontrol edemediğiniz koşullarında olduğunu göstermekte. Yakın çevreniz, görüşmeler ve zihinsel açıdan aktif olabileceğiniz durumlar söz konusu. Gelecek yönünde ve gruplar içinde eksik olan işler, düşünceler tamamlanmalı. Kişisel konularda yenilikler ve ailevi konularda yeni adımlar atmak zor olmayacak.

Aslan
Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)Bu hafta fikirlerinizde, olaylara bakış açınızda fazlası ile girişken ve cesur olabilirsiniz. Uzaklarla ilgili işler, eğitim ya da yolculuklar size heyecan verebilir. Bu günlerde yeniay beklentilerinizde, gruplar ve arkadaşlıklar içinde yeni koşullar, değişiklikler getirmekte. Ancak iş hayatına yönelik kararlarda, sorumluluklar ve ciddi düşünülmesi gereken bazı engeller ya da kısıtlamalar da olabilir. Önümüzdeki günlerde sizi duygusal açıdan meşgul edebilecek bir hassasiyet ya da tam olarak göremediğiniz koşullara dikkat etmelisiniz.

Başak
Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül) Bu hafta kariyer ve sorumluluklar alanınızda gerçekleşen yeniay mesleki alanda yeniliklere işaret ediyor. Şahsi açıdan da daha fazla şey yapabileceğiniz günlerdesiniz. İyi ve sorumlu bir plan yapmak size çok şey kazandıracak. Bu dönemde finansal alanda, ortaklaşa işlerde, miras ya da paylaşım içeren konularda da aktif olabilirsiniz. Bazı riskli adımlar da dikkat çekebilir. Yeniay sorumluluklara dikkat çekiyor. Önümüzdeki günlerde ailenizi ya da kendi beklentilerinizi ilgilendiren konularda daha aktif davranabilirsiniz.

Terazi
Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim) Bu hafta İkizler’de gerçekleşen yeniay uzaklar, yolculuklar ve kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar açısından yeni koşullara, imkanlara işaret etmekte. Ancak tam olarak göremediğiniz ya da kontrol edemediğiniz koşullara da dikkat edin. İlişkiler alanda, evlilik ve ortaklıklar yönünde gelişebilecek yeni adımlar ve fırsatlar söz konusu. Başkalarından kaynaklanan bir canlılık içinde olabilirsiniz. Yeniay yeni çevrelere işaret ederken, önümüzdeki günlerde işte ve ailevi konularda daha hızlı adımlar atabileceksiniz.

Akrep
Akrep

Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)Bu hafta İkizler burcundaki yeniay düşüncelerinizde bazı endişelere ve çift durumlara işaret ediyor olabilir. Psikolojik açıdan sizi meşgul eden konular, ortaklı işler, finansal konular da önemli. Ayrıca bu dönemde gerek iş hayatınızda, gerekse fiziksel açıdan sizi meşgul eden konularda, sağlığınızla ilgili alanda yeni adımlar olabilir. Fiziksel risk yaratabilecek durumlara dikkat edin. Yine de bu dönemde ilişkileriniz, yeni insanlar hayatınıza hoşluk ve güzellikler getirebilir. Yolculuklardan keyif alabilirsiniz. Bu dönemde başkalarından, yeni insanlardan öğrenebileceğiniz fırsatlar var.

Yay
Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)Bu hafta karşıt burcunuz İkizler’de gerçekleşen yeniay önemli değerlendirmeler, sonuçlar ve muhasebeler getirmekte. Karşılıklı bir konu, eşiniz ile ya da ortağınız ile ilgili bir yenilik gündeminizi etkileyebilir. Dışsal faktörler daha ağır basıyor. Bu dönemde bazı zaman alan işler de mümkün ancak yaratıcı alanda, aşk hayatınızda daha heyecanlı ve maceracı durumlar yaşanabilir. Çocuklarınız ile ilgili konularda öne çıkabilir. Ortaklı konulara, önümüzdeki günlerde finansal açıdan sizi meşgul edebilecek işlere önem verin.

Oğlak
Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)Bu hafta çalışma ortamınızı, işle ilgili koşulları gösteren İkizler burcundaki yeniay hizmet, uğraş, düzen ve sağlık konularına yönelik değişikliklere, meşguliyetlere işaret edebilir. Ayrıca bu dönemde eviniz ile, aileniz ile ilgili konulara daha çok yönelebilirsiniz. Evde ya da toprağı ilgilendiren konularda bir hızlanma mümkün. Bu dönemde uzaklarla ilgili işler, düzen gerektiren konular dikkatinizi çekebilir. Önümüzdeki günlerde eşiniz ile ya da karşılıklı bir konu içinde daha fazla şey yapmak isteyebilirsiniz.

Kova
Kova

Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)Bu hafta İkizler burcunda gerçekleşen yeniay yaşam enerjinizi yükseltiyor ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz fırsatlara kapı açıyor. Sevdikleriniz ile ilgili konulara, aşk hayatınız ya da yaratıcı olduğunuz bir konuya yönelebilirsiniz. Ayrıca evde, aileniz ile ya da toprakla ilgili bir konuda meşguliyetler olabilir. Bu dönemde yeni düşünceler, hareket ve iletişim açısından daha canlı bir atmosfer var. Yakın çevrenizde de canlılık mümkün. Bu dönemde işte daha verimli adımlar atabilirsiniz.

Balık
Balık

Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)Bu hafta İkizler’de gerçekleşen yeniay eviniz, aileniz ve toprağa yönelik konulara değişiklikler getirmekte. Evlilik ve ailevi işler dikkat çekebilir. Bu dönemde kazançlarınızı arttırmak, yeteneklerinizi geliştirmek için yeni adımlar atabilirsiniz. Kendinize daha çok güvenmelisiniz. Birikimlerinizi doğru yönde kullanmaya bakın, anlık harcamalara gitmeyin. Ayrıca karşılıklı işler, uzlaşı gerektiren durumlar olabilir. Düşüncelerinizi yaratıcı konulara ayırabileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde yaratıcı konulara daha çok yönelmek mümkün.