Boğaz’da alışveriş keyfi yaşandı

Son dönemde yeni girişimcilerin ortaya çıkması moda sektöründe umutları daha da artırıyor. Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden başarılı iş insanları Rabia Kurşun ve İpek Köse bu girişimciler arasında dikkat çekiyor.

Örnek kadın girişimciler Rabia Kurşun ve İpek Köse Ortaköy Feriye Palas’ta alışveriş festivali düzenlediler.55 kadın girişimci stant açtığı kermes’te. Cemiyet iş ve sanat dünyasının tanınmış ve sevilen isimleri festival havasında geçen kermese  gelerek boğazın ışıl ışıl havası eşliğinde alışveriş yaptılar. Pierre Organizasyonun baştan sona katılımcılar ve basın ile tek tek  ilgilendi. Rabia Kurşun ‘Kadın girişimcileri bir çatı altında topladık, amacımız seçkin konuklarımızın yaza girerken yaz koleksiyonlarını hazırlamaları için özenle seçilmiş markalarımızdan tüm alternatifleri bir arada bulacakları nezih bir ortam hazırlamak. Haute Couture modacılarımız ile uluslararası markalarımızın yanı sıra, mücevher, dekorasyon ve sağlıklı beslenme gibi farklı kategorilerde birçok markanın bir arada satış yapacağı festival tadında bir etkinlik düzenledik.

‘İpek Köse de ‘Kadın kadına destek olmalı,bugün festival tadında bir etkinliğimiz oldu, hem alışveriş yapıldı hem de Boğaz’ın muhteşem havasında keyifli bir gün geçirdik. Bu kadar talebin olması gerçekten bizi çok mutlu etti, sadece İstanbul değil Türkiye’nin her yerinden festivale katılmak isteyen markalar oldu, bu da bizi çok mutlu etti.’

Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği (ERDODER) etkinlikte yeraldı. Moda festivalinde Rabia Kurşun ve İpek Köse, misafirlerine Boğaz havasında moda keyfi yaşattı.


Bir Cevap Yazın