Bir ömür boyu mutluluğa evet dediler

35

Etiket sektörünün önde gelen firmalarından Kosmat Etiket ailesinin ferdi Mustafa İnal ile Vestel Şirketler Grubu bünyesinde İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak görev yapan Aybüke Avkar 5 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırdılar.

Arkadaşlıkları çok eskiye dayanan Aybüke Avkar ve Mustafa İnal, 2020 yılı şubat ayında nişanlandılar. Pandemi dolayısıyla evlilik tarihini 1 yıl erteleyen çift, çok güzel bir törenle birlikteliklerini evlilikle taçlandırdılar.

La Vie Nouvelle’de gerçekleşen düğünde nikah merasimini, damadın ailesinin çok değerli aile dostu Sayın Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ kıydı. Başkan İduğ evlilik cüzdanını gelin hanıma takdim etti. Aybüke Avkar gelinliği için Vakko Wedding Milla Nova markasını tercih ederken Mustafa İnal ise damatlık için tercihini Kupon Tosyalı’dan yana kullandı. Mustafa Bey’in şahitliğini abisi Vehbi İnal ve çok değerli aile büyükleri Cemal Sezai Öncü Aybüke Hanım’ın ise kuzeni Ecehan Emir, Neslihan Urcun ve abisi Altuğ Avkar yaptı. Genç çift balayı rotası olarak Kıbrıs’ı tercih ettiler.


Bir Cevap Yazın