Bilecen ve Yanlıç Aileleri’nde büyük mutluluk

7.Hakan Bilecen, Ceyda Yanlıç, Hale Bilecen, Nazlı-Nihat Olca

Alkın Makina Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bilecen ile okul müdürü Hale Yanlıç, romantik bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.

Alkın Makina Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bilecen ile Milli Eğitim’e bağlı Şehit Aydın Uçar Anaokulu Müdürü Hale Yanlıç’ın düğün töreni İzmir’in tanınmış simalarını bir araya getirdi.

Yaşamlarının en önemli kararını vererek bir ömür mutluluk için imza atan çiftin mutlulukları gözlerine yansıdı. İlk danslarını Funda Arar’ın ‘Mutlu Son’ isimli parçasıyla yapan genç çift şarkıya eşlik ederek, ‘Elini uzat bana, yazalım bir aşk bize, ömür boyu sürsün hiç bitmesin’ dedi. İzmir’in ünlü modacısı Yıldırım Güngör tarafından tasarlanan kişiye özel dikim gelinlik ile gecenin yıldızı Hale Bilecen’in şahitliğini ablası Jale Özgün ve arkadaşı Ebru Ada Özdemir yaparken, damat şıklığını taşıyan Hakan Bilecen’in şahitliğini ise kuzenleri Aydın Trafo Genel Müdürü Emre Tüjümet ve Alkın Kompresör Yönetim Kurulu Üyesi Engin Tüjümet üstlendi.

Çift balayı için bir haftalığına Bodrum sahillerini tercih etti. Gecenin ve gelin damat çekimlerini Burcu Art Fotoğrafçılık’ın yetenekli sahibi Burcu Arslan üstlenirken sahne Cenk Telkıvıran Orkestrası’na emanetti. Özenle süslenmiş Case De Garden Kır Bahçesi’nde pandemi koşullarına uygun düzenlenen düğün töreninde çiftin yakınları, öğretmen arkadaşları ve iş dünyasının önemli isimleri yer aldı.


Bir Cevap Yazın