Beymen İstinyePark AVM’de modanın ötesinde bir deneyim sunuyor

00. genel

Lüks perakende sektörünün öncülerinden biri olan Beymen, Ege’den ilhamla tasarladığı yeni amiral mağazasını İstinyePark AVM’de açtı.

Ödüllü İngiliz mimari ofisi Universal Design Studio tarafından projelendirilen Beymen İstinyePark İzmir, 60 Milyon TL’lik yatırımla hayata geçirildi. 4 bin metrekarelik alanda 900’ü aşkın dünya markasını İzmirliler ile buluşturan Beymen İstinyePark İzmir, Beymen’in Türkiye’deki üçüncü büyük mağazası.

Beymen İstinyePark İzmir’in, Beymen’in son dönemde gerçekleştirdiği en önemli yatırımlardan biri olduğunun altını çizen Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, yeni mağaza hakkında bilgi verdi. 

Beymen Grup Ceo’su Elif Çapçı, “Ege bölgesinde lüks alışverişin yeni adresi olan İstinyePark İzmir, uzun zamandır hem İzmirlilerin hem de bizim heyecanla beklediğimiz, ülkemizin katma değerli muazzam projelerinden biri. Bu mağazayla ayrıcalıklı Beymen deneyimini bir üst seviyeye taşımayı amaçlıyoruz. Moda ve sanatın yaratıcı dünyalarını harmanlayan özel konsepti; İzmir’in ve Ege’nin mimarisinden, tarihi ve kültürel değerlerinden ilham alan karakteristik özellikleriyle Beymen İstinyePark İzmir’in bölgenin ikonik sembollerinden biri olacağına inanıyorum. Farklı kategorilerdeki geniş ürün seçkisi, exclusive deneyimleri, ev sahipliği yapacağı özel etkinliklerle yerli ve yabancı misafirlerin yeni buluşma noktası olacak” dedi. 

Beymen İstinyePark İzmir, ilham veren, deneyimleri güçlendirerek bağ kuran, zamanın ruhunu yansıtan mağazacılık anlayışıyla moda ve çağdaş sanatın yaratıcı dünyalarını aynı çatı altında bir araya getiriyor. Egeli, İzmirli çağdaş sanatçıların resimden heykele, video art’tan enstalasyona çok sayıda eseri, mağazada sergileniyor.


Bir Cevap Yazın