BATISTE’DEN BİR İLK!

İngiltere’nin 1 numaraları kuru şampuanı Batiste Ailesinin yeni 4 farklı saç tipine özel kuru şampuanları Hair Benefits ile tanışma vakti!Batiste Hydrate- Kuru Normal Saçlar için Kuru Şampuan 49,90TL

Kuru Normal Saçlar

 

SAÇLARIN NEMSİZ ve KURU MU?

SAÇLARIN NEMSİZ ve KURU MU? Batiste Nemlendirici Kuru Şampuan, hem saçlarını kurutmadan tazeleyip daha temiz görünmesini sağlar, hem de Avokado içeriği ile saçlarında nemlenmiş, daha yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakır. Üstelik görünmez ve ultra hafif formülü sayesinde saçlarını ağırlaştırmadan hacim kazandırır.

Batiste De-frizz- Elektriklene Kabaran Saçlar içinKuru Şampuan 49,90TL

Elektriklenen ve Kabaran Saçlar 

SAÇLARIN ELEKTRİKLENİYOR MU?

Batiste Elektriklenme ve Kabarma Karşıtı Kuru Şampuan, hem saçlarını tazeleyip daha temiz görünmesini sağlar, hem de Hindistan Cevizi içeriği ile elektriklenme ve kabarmayı kontrol altına alarak pürüzsüz bir görünüm verir. Üstelik görünmez ve ultra hafif formülü sayesinde saçlarını ağırlaştırmadan hacim kazandırır.

Batiste Volume -İnce Telli saçlar için Kuru Şampuan 49.90 TL

İnce Telli Saçlar 

SAÇLARINDA EXTRA HACİM Mİ İSTİYORSUN?

Batiste Ekstra Hacim Veren Kuru Şampuan, hem saçlarını tazeleyip daha temiz görünmesini sağlar, hem de dolgunlaştırıcı Kolajen içeriği ile saçlarını sertleştirmeden ve ağırlaştırmadan ekstra hacim ve dolgunluk katar.

Batiste Damagge Control- Yıpranmış Saçlar için Kuru Şampuan49.90 TL

Yıpranmış Saçlar 

SAÇLARIN ZAYIF  VE YIPRANDI MI?

Batiste Yıpranma Karşıtı Kuru Şampuan, hem saçlarını tazeleyip daha temiz görünmesini sağlar hem de Keratin içeriği ile ısıyla şekillendirme ve aşırı işlemden kaynaklanan hasarlara karşı korumaya yardımcı olur. Üstelik görünmez ve ultra hafif formülü sayesinde saçlarını ağırlaştırmadan hacim kazandırır.


Bir Cevap Yazın