Başkan Obama, geleneksel Beyaz Saray Muhabirleri Derneği yemeğinde veda etti

Zayn Malik- Gigi Hadid önemli Ferhat

BAŞKAN OBAMA, GELENEKSEL BEYAZ SARAY MUHABİRLERİ DERNEĞİ YEMEĞİNDE VEDA ETTİ

president-obama-speech-2016-white-house-correspondents-dinner-07Matthew Morrison-Renee PuenteWASHINGTON, DC - APRIL 25: Hannah Davis attends the 101st Annual White House Correspondents' Association Dinner at the Washington Hilton on April 25, 2015 in Washington, DC. (Photo by Michael Loccisano/Getty Images)

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve ABD başkanlarının esprili konuşmalarına sahne olan Beyaz Saray Muhabirleri Derneği’nin (White House Correspondents Association) yemeği siyasetçilerin, Hollywood yıldızlarının, basın mensuplarının  ve pek çok ünlü isimin katılımı ile Washington D.C’de gerçekleşti. Beyaz Saray Muhabirleri Derneği’nin geleneksel yemeğine başkan olarak son kez katılan ABD Başkanı Barack Obama, esprileriyle katılımcıları kahkahaya boğdu. Obama, konuşmasının sonunda, “Söyleyebileceğim iki kelime daha var: Obama kaçar” sözleriyle konuşmasını tamamladı ve mikrofonu havaya kaldırıp elinden yere bırakarak herkesi şaşırttı. Geceye keyili halleri ve esprili konuşmaları ile damgasını vuran Obama, sağlık reformu, rakibi Cumhuriyetçi Parti ve Amerikan basınıyla dalga geçti. Hillary Clinton’a da değinmeden geçmeyen Obama, misairi Kendall Jenner ile şakalaşarak Kim Kardashian ve Kanye West’e selam söyledi ve herkesin yüzünü güldürdü. Donald Trump’ın geceye gelmemesi, İngiltere Kraliyet ailesinden Prens William’ın minik oğlu Prens George’un kendisini pijamaları ile karşılamasına kadar birçok konu hakkında espriler yapan Obama, konuşmasının sonunda basın özgürlüğüne vurgu yaptı, Beyaz Saray muhabirlerine teşekkür etti.

                                           


MET GALA 2016 GÖZ KAMAŞTIRDI

New York’taki en özel sosyal etkinliklerden biri olarak görülen New York Metropolitan Müzesi’nin geleneksel kostüm gecesi Met Gala, gerçekleşti.

Zayn Malik- Gigi Hadid önemli Ferhat

Gösteri dünyasının ünlülerinin aylar öncesinden hazırlıklarına başladığı gecede kırmızı halıda şıklık yarışı yaşandı.

Alessandra AmbrosioJessica Hart

Bu yıl “Manus x Machina: Fashion in an Age of Technology” temasıyla gerçekleşen organizasyonda yıldızların konsepte uygun giydikleri fütüristik tasarımlar göz kamaştırdı.

Amber Heard

Gümüş renginin hakim olduğu gecede, metal aksesuarları ile kendilerinden en çok bahsettiren isim şüphesiz Gigi Hadid-Zayn Malik çifti olurken, Balmain kızları ve Alessandra Ambrosio ilgi çeken diğer isimler oldu.


Bir Cevap Yazın