Başarılı Sporcu Beliz Şen’den Diva’ya Özel Röportaj

IMG_8912Son günlerde sizi özellikle sıkça sosyal medyada görür olduk. Beliz Şen’i biraz tanıyalım…

10 Eylül 1993 tarihinde İzmir’de doğdum. Küçük yaşlarımda geçirdiğim boğulma kazasından sonra yüzücü olmaya karar verdim. Yaklaşık 16 yıldır profesyonel olarak yüzüyorum. Son iki yıldır Arkas Spor Kulübü’nün lisanslı yüzücüsüyüm. Yaklaşık 1 ay önce de Yaşar Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum.

Başarılı bir sporcusunuz. Şu an ne gibi çalışmalar içindesiniz?

Teşekkür ederim. Şuan Aralık ayında yapılacak olan Türkiye Yüzme Şampiyonası için antrenmanlarıma devam ediyorum.  Aynı zamanda YouTube çekimlerim devam ediyor. Bunun yanında reklam çekimlerim de oluyor. Antrenmanlar ve çekimlerin dışında haftasonları tatil yapıp bol bol dinlenmeye çalışıyorum.

Alışveriş ve modanın hayatınızdaki yeri ve önemi nedir?

Alışveriş gerçekten hayatımda olmazsa olmazlardan. Alışveriş yapmayı çok severim ama saatlerimi harcamayı sevmem, hatta bu konuda annemle zıt olduğumuzdan alışveriş konusunda pek anlaşamıyoruz. O saatler harcamayı sever ben çok çabuk göz gezdirip alıp çıkmayı severim. Moda için aynı şeyi söyleyemeyeğim malesef, modayı takip ederim ama uygulamam. Kendi tarzımı bulmayı ve o tarzda ilerlemeyi seviyorum. Kendi modamı kendim yaratıyorum diyebilirim.

Yakın zaman önce internet kanalıyla yayın yapmaya başladınız. Bize biraz bahseder misiniz?IMG_7038

Evet yaklaşık 2 ay önce YouTube kanalı açtım. Kanalım yaşam tarzı üzerine. Sadece makyaj, bakım, moda değil antrenmanlarım, günlük hayatım gibi konularda yer alıyor. Şuan için çok güzel gidiyor. Umarım gün geçtikçe çok daha güzel olacak.

Moda ve stil konusunda en başarılı gördüğünüz kişiler kimler ?

Kesinlikle idolüm diyebileceğim isim Rihanna. Kendi modasını kendi yaratıyor dediğim gibi. Ve kesinlikle sınırları yok. Rihanna’yı gerçekten çok yakından takip ediyorum. Onun dışında son zamanlarda en çok takip ettiğim ve ilgimi çeken isim Alicia Vikander. Son olarakta Olivia Palermo.

Biz de Diva ailesi olarak Beliz Şen’e bu içten röportaj için teşekkür ederiz. İşte Beliz Şen’in sosyal medya hesapları…

https://www.instagram.com/p/Bc8GGrzHMau/?taken-by=belizsen


Bir Cevap Yazın