Baharın coşkusu In Street’e yansıdı

1518438478_IN_STREET_1807722018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda kadın, erkek ve çocuklar için onlarca çeşit yer alan In Street, sezon modasına ve rahatlığına önem verenlerin şehir yaşamında rahatlıkla kullanabileceği alternatifler sunuyor.

Ayakkabı modasının vazgeçilmezi sneaker’lar bu ilkbahar-yaz sezonunda da her kombinin en dikkat çekici tamamlayıcısı olmaya devam edecek. Gündüzden geceye her tarzda kendine yer bulan, son yılların en sevilen moda akımı olan spor ayakkabı modeli onlarca renk ve modellerle baharı karşılamaya hazır.

Her tarz kıyafetin altında şık bir görünüm sağlayan modeller, sokakları hâkimiyeti altına almaya devam edecek. Tabanlarda ve bağcıklarda renkli detayların sıklıkla kullanıldığı yeni sezon ayakkabılarda, pastel tonlar ön plana çıkıyor.

Klasik ya da spor parçalarla renkli ve hareketli kombinler yakalamanıza yardımcı olacak olan ayakkabılar, en tarz modelleri ve sezonu yansıtan renkleri ile In Street mağazalarında yerini aldı. Günlük yaşantınızdan özel bir davete, skinny bir jean’den uçuşan elbiselere bu bahar en şık siz olacaksınız.

Her yaşa ve her tarza hitap eden birçok model ve fiyat seçeneğindeki sneaker modellerini bir arada bulabileceğiniz In Street mağazalarında; Nike, Adidas, Kinetix, Lumberjack, Puma, Reebok, Dockers by Gerli ve US Polo gibi kendi kategorisindeki lider markaların sneaker modelleri de sizleri bekliyor.

In Street’in sneaker ve performans ayakkabı modellerini daha yakından görebilmek için In Street mağazalarını veya sportinstreet.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

1518438475_IN_STREET_180469


Bir Cevap Yazın