Bahar ve Uluöz ailelerinin mutlu günü

0N4A6927

Profesör Dr. Ümit Uluöz ve Özden Uluöz’ün Sağlık İşletmecisi oğlu Mustafa Uluöz ile Berrin ve İsmail Bahar’ın Kassel Universität İktisat Fakültesi mezunu kızı Burcu Bahar dünyaevine girdi.

Profesör Dr. Ümit Uluöz ve Özden Uluöz’ün Sağlık İşletmecisi oğlu Mustafa Uluöz ile Berrin ve İsmail Bahar’ın Kassel Universität İktisat Fakültesi mezunu kızı Burcu Bahar bir ömür boyu mutluluğa evet dediler.

kalabalık davetli topluluğunun katıldığı düğün Swissotel Büyük Efes Palmiyeli Bahçe’de gerçekleşti. DavetVar Organizasyon’un düzenlediği düğün, hafif müzikle başladı. Mutluluğa “evet” yanıtını veren genç çift, tebrikleri kabul etti. Yeni evli çift ve davetliler Copeart Orkestrası’nın eşliğinde dans ettiler. Davetlilerin şıklıkla yarıştığı gecede Burcu Bahar gelinliğini Vakko’dan Pronovias markasından seçerken Mustafa Uluöz de damatlık için Vakko’yu tercih etti. Gelinle damadın ve düğünün en güzel anlarını ise Metin Tunç ve ekibi ölümsüzleştirdi. Mutlu çift, davetlilerle birlikte bütün gece boyunca doyasıya eğlendi.


Bir Cevap Yazın