Avrupa Türk İşadamları ve Sanayicileri Derneği’nin (ATİAD) 25. Kuruluş yıl dönümü balosunu kutlandı

Yaklaşık 200 kişinin katıldığı balonun açılış konuşmasını yapan ATİAD Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Sarıyar, ATİAD’ın çalışma alanları içerisinde, hedeflediği amaçlar ve belirlediği ilkeler doğrultusunda ilerlemeye özen gösterdiğini belirterek, “Bunları gerçekleştirirken hem partilerüstü ilkemizden taviz vermedik hem de demokratik ve liberal çizgimizden ayrılmadık. ATİAD’ın karakterini oluşturan bu belirleyici ve vazgeçilmez ilkelerine bağlı kalmak, 25 yıldır bizi güvenilir bir kuruluş yapmanın yanı sıra toplumun saygı duyduğu bir mertebeye de çıkarmıştır” dedi. Balonun ana sponsoru Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve ATİAD’ın Kurucu Baş-kanı Kemal Şahin de, ATİAD’ın 25 yıldır gerek Türk-Alman ilişkilerine gerekse Almanya’daki Türk girişimciliği ve Türk gençlerine yönelik çalışmalarla Almanya’ya değer kattığını ifade etti.

’ATİAD 25. Yıl Hatırası’ panosu önünde fotoğrafları çekilen misafirler, sunuculuğunu kabaretist ve tiyatro oyuncusu Aydın Işık’ın yaptığı balo programında geç saatlere kadar keyifli vakit geçirdiler.

Düsseldorf Hilton Oteli’ndeki balonun ilk etkinliği Milestones Caz Üçlüsü eşliğindeki karşılama kokteyliydi. Gecede ünlü sanatçı Nev de sahne aldı…


Bir Cevap Yazın