‘Askıdan Al Giy’ Gelinlik Akımı Başladı

WhatsApp Image 2021-02-26 at 10.52.11

Gelin adayları artık hazır gelinliklere yüzde 70 daha rağbet gösteriyor. Aşka uzun, gelinlik seçimine kısa zaman harcanıyor.

Yeni normal hayatımızın her alanında etkisini sürdürürken; zamanımızın ne kadar değerli olduğunu bize hatırlatıyor. Dostlarla geçen zaman, arkadaşlarla içilen bir kahve, sevgiliyle gidilen bir tatil daha da anlam kazanırken; sahip olduğumuz zamanın kıymetini, yaşanan anları “daha unutulmaz” şekilde geçirerek anlamlandırıyoruz.

Düğün; İki Aşığın Şenliği
Gelinlik; gelinin en yakın dostu…
Her kültürde kendine “şenlik” kutlanacak en kıymetli anlardan birisi olarak yer etmiş ve etmeye devam edecek; iki aşığın birbirine kavuştuğu düğün seremonileri de yeni normal ışığında aşkından hiçbir şey kaybetmeden devam ediyor. Elbette toplum sağlığı, sevdiklerin huzuru için birçok konuda dikkatli davranan çiftler; zamanlarını daha çok bu duygu şöleninin detaylarına harcarken; gelinlik ve damatlık konularında kendilerini çok daha iyi anlayan ve defalarca prova gerektirmeyen dost marka arayışına girdiler.

Tek Prova, Az Zaman, Mükemmel Gelinlik
Gelin adaylarının tek provada / denemede “işte bu” diyeceği gelinlikleri trendlere göre üreterek onlara kaliteli işçilik ve servisle sunan markalara rağbet artarken; Oleg Cassini de yaklaşık yarım asırdır sahip olduğu couture deneyimini askıdan al giy sistemini geliştirerek sunmaya devam ediyor. Her beden ölçüsü ve tipine göre; sezon trendlerine göre hazır halde giyilmeyi bekleyen gelinlikler; tek provada gelin adaylarını kendi şenliklerine hazır etmek için bekliyor.
Özel olarak bu konuda deneyim sahibi Oleg Cassini Stil Danışmanları ise, askıdan al giy sisteminde Oleg Cassini tarafından gelin adayına onlarca seçenek arasından; zevk ve fiziğine en yakışacak gelinliği bulmak ve onu geceye hazırlamak için bekliyor.

Oleg Cassini ayrıca, prova sürecini daha da pratik ve hızlı hale getirmek üzere canlı stil danışmanlığı hizmetiyle , gelin adaylarını stil danışmanlarıyla ücretsiz görüntülü “online prova”larda buluşturuyor. Kafasında ne istediği tamamen şekillenen gelin adayı; hızlıca gelinliğini seçebiliyor. Aldıktan saatler sonra gelinliği ile düğününe gidebiliyor.
Heyecanlı ancak zaman alan prova sürelerini yüzde 90 oranında azaltan; modern ve trend gelinlik ve duvak seçenekleriyle gelin adayını mağazadan girdiği gibi düğününe hazır eden bu sisteme ise pandemi döneminde rağbet yüzde 70 oranında arttı. Uzun süren couture dikim süreleri yerine, kaliteli ve trend ürünleri hızlıca seçen gelin adayları ise, arta kalan zamanı daha çok “farklı düğün ambiyansları” yaratmak ve düğün davetlisi dostlarıyla zaman geçirerek değerlendiriyor.

Oleg Cassini, uzun zamandır Ar-Ge ve Operasyon birimlerini Couture kalitesinde gelinlikleri askıda sunmak üzere çalışırken, 2021-2022 yılları arasında askıdan al giy ve düğüne git konseptine ilginin yüzde 110 üzerinde bir artış ile devam edeceğini, genç ve modern gelinlerin hızlı ve ne istediğini bilen tüketiciler olduklarını belirtiyor.

Tek Provada Hayalimdeki Gelinliği Nasıl Seçebilirim?

1) Askıdan Al Giy Sistemi tüm Oleg Cassini mağazalarında uygulanmaktadır. Dilerseniz online stil danışmanıyla evinizden canlı görüşebilir ve tarzınızı belirleyerek size uygun gelinlilkleri size iletmesini rica edebilir, dilerseniz mağazalarımızda randevu alarak stil danışmanlarımızla gelinliğinizi seçebilirsiniz.

2) Tadilat gerekirse; Oleg Cassini mağazasında hazır bulunan terzimiz, aynı gün içinde hayalinizdeki gelinliği size özel hale getirebilir, özelleştirilen gelinliğinizi aynı gün alabilirsiniz.

a. Gelinliğinizi dilerseniz e-ticaret sitesi üzerinden stil danışmanlarımızın yardımıyla sipariş de edebilirsiniz. Unutmayın biz ne kadar hızlı olursak olalım kargo süremiz vardır ☺

3) Gelinliğiniz yüksek standartlarda dezenfekte edilmiş halde ve özel koruma kılıfında size teslim edilir. Dilediğiniz takdirde, teslim gününde son provanızı yapıp mağazamızda selfie’nizi çekebilirsiniz ☺

4) Askıdan Al Giy tüm ürünlerimiz Oleg Cassini tasarım ekibi eseridir. Her Oleg Cassini gelinliği, hazır gelinlik olarak sunulmadan evvel bir gelinin sanat eseri olmak üzere tasarlanır.

5) Gelinliğinize uygun tüm aksesuarlarınıza Oleg Cassini’den ulaşabilir, mağaza mağaza dolaşmak zorunda kalmazsınız.

6) Oleg Cassini güvencesi ile sahip olduğunuz gelinliğiniz aşk şöleninize eşlik ederken; size sadece eğlenmek kalacaktır.

Sizi eşsiz kılacak tek şey, o gece yanınızda aşkla baktığınız eşiniz olacaktır… Bizi de anınıza kattığınız ve tasarımlarımızda kendinizden bir parça bulduğunuz için teşekkür ederiz…

Bir ömür aşkla yaşamanızı, gelinliğinizi aşk ile giymenizi dileriz…


Bir Cevap Yazın